Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most fogok ballagni az általán...

Most fogok ballagni az általánosból és egy olyan iskolába megyek ahol senkit se fogok ismerni. És mit csináljak hogy népszerű legyek? 14/F

Figyelt kérdés

Gondolok itt a barátkozásról is.

Mit tegyek?

Én kezdeményezzem majd az ismerkedést és ha igen akkor hogy?



2014. máj. 20. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért akarnál népszerű lenni? Mire jó az neked? Azt képzeled, jobb ember leszel tőle? Vagy több?
2014. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csak nem úgy akarom ki járni az iskolát hogy az egy kínszenvedés legyen.
2014. máj. 20. 18:46
 3/9 anonim válasza:
Csak add önmagadat! Sose legyél az aki nem vagy. Légy jófej és normális, segítőkész és hidd el kedvelni fognak :)
2014. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Detto én se ismerek senkit. Új városba megyek koliba és a barátaim is szétszóródnak.
2014. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is elszakadok majdnem mindenkitől. 3 lesz ott akit ismerni fogok nyilván. Azok sem rokonszakon. 2 lány (egyik mocskosul becsapott de teszi előttem a szépet, a másikkal nem vagyok közeli kapcsolatban), 1 fiú (gyakran irracionális). :/ Szerintem legyél nyitott. A gólya szivatás a legjobb alkalom a barátkozásra. :) Mosolyogj sokat és légy nyitott. (Nekem ezt mondták.) L
2014. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké akkor legyek önmagam:D
2014. máj. 20. 19:16
 7/9 A kérdező kommentje:

#3

megértelek :D

akkor gondolom te is ugyan azt érzed amit én

2014. máj. 20. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is olyan iskolába mentem, ahol senkit sem ismertem. Hamar összebarátkoztam a többiekkel, nem vagyok annyira népszerű, de az osztály megbecsült tagja. Érezni fogod majd, hogy de jó lenne ismerni valakit. Amikor az osztálytársaid ott spanolnak a felsőbb évfolyamosokkal, te meg azt sem tudod kik azok, na akkor lesz rossz érzés. Károd nem lesz abból, hogy nem ismersz senkit.
2014. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én most fejeztem be a kilencediket.Már ismer a fél iskola és vannak jó barátaim.A sikerem annak köszönhetem,hogy indultam és megnyertem a gólyabált.Messze túlszárnyaltam mindenkit a gólyabálon és azért mert laza voltam,nem izgultam.És azért nem izgultam,mert tudtam,ha nem próbálom meg a gólyabált szürke egér maradok,ha megpróbálom és elcseszem akkor is híres leszek,ha megpróbálom és megnyerem akkor meg császár.Pedig én vagyok a suli legalacsonyabb kilencedikese a magam 150 centijével,és mégis híres vagyok,és éppen azért,mert én is úgy a gólyabálon,úgy a való életbe megpróbáltam magam lenni,nem érdekelt hogy ciki e vagy sem amit csinálok,egyszerűen nem volt szégyenérzetem,ami a szívemen az a számon.És éppen ezért az őszinteségért szeret mindenki,ismer mindenki,és nincs ellenségem.
2014. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!