Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engem az iskolatársaim nagyon...

Engem az iskolatársaim nagyon szeretnek facebook chatról letiltani (beállítani hogy ne lássam online őket). Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem írogatok nekik folyamatosan, van akikre ráírok néha-néha és akkor írok nekik egy fél-1 órán át, de nem egész álló nap, meg nem is zaklatom hülyeségekkel őket.

Miért ez a legjobb megoldás tőlük? Ahelyett, hogy megmondanák mi a gond velem és még változtatni is tudnék rajta talán.

Aztán ha megkérdezem miért tiltott le chatról még fel is van háborodva, hogy ő aztán nem tiltott le mit képzelek.


2014. máj. 21. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
én egy tanáromat tiltottam le,tudom nagyon kegyetlen dolog,de elegem volt a lenézéséből,ezért kicsaptam
2014. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy üldözési mániád van? De.
2014. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Fél-1 órán át? Ha ennyi mondanivalód van, miért nem hívod fel, vagy miért nem találkoztok? Ki a fenének van kedve ennyit gépelni? Én be se kapcsolom a chat-et, nehogy akárki is megtaláljon.
2014. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egesz pontosan nem tudom, hogy a te esetedben miert van. Engem a hugom szokott letiltani es azert mert elege van belolem.
2014. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Elég volt elolvasnom a kérdésedet és az alatta lévő rövidebb leírást, hogy megértsem azokat, akik letiltottak facebook chaten téged.
2014. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!