Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolatársaim viselkedése...

Az iskolatársaim viselkedése velem egyre nagyobb agresszivitást vált ki belőlem. Mit tegyek a baj elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés

Szóval máshogy fogalmazva nem akarnék egy idegbeteg vadbarommá válni, aki szétveri az osztálytársait meg megfélemlíti az embereket. Nem is tettem még ilyent, de úgy érzem egyre jobban gyűlik bennem a harag, a düh irányukban. Már lassan 3 éve viselem el azt, hogy sz*rba se néz engem az osztályom, ha nem köszönök mégcsak nem is köszönnek maguktól, egy szót nem szólnak hozzám. Egy visszahúzódó nyomorék senkinek néznek. Ha meg valakivel beszélni próbálok mind elfordulnak tőlem. A többi iskolatársam még csúnyábban bánik velem, azok meg készakarva leráznak jó gyorsan.

Arra bezzeg jó vagyok, hogy legyen kit bámulni csakmert az arca kicsit más az átlagnál. Arra tökéletes vagyok.

Komolyan napról napra gyűlik bennem a harag, amikor ott vagyok közöttük és hallgatom az egymással való nyávogásukat, meg ordítozásukat meg a gyökérségeiket.

Mit tegyek, hogy ne szabaduljon el a haragom egyszer csak valakin? Pszichológus jó megoldás?


2014. máj. 19. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs nálatok iskolapszichológus?
2014. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de valami jó lenne, mert nem bírom tovább amit csinálnak.
2014. máj. 19. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy sok a hülye, de legalább még egy normális nincs az osztályodban?

Egyébként meg ne foglalkozz velük. Az én fiam (14 éves) is utálja az oszt.társait, hasonló okok miatt. Ő máshonnan próbál barátkozni, azt a pár órát meg valahogy kihúzza a suliban.

2014. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Velem is volt hasonló, bár azért nekem volt akivel tudtam beszélgetni. Én itthon edzettem, elkezdtem bokszolni, igaz csak itthon, de nem vagy szerencsétlen stb. aztán már teljesen túlléptem ezen, aztán rájöttem, hogy mindenkinek csak a szája nagy, ha visszaszólok mindenki bekussol aztán mint jó gyerek végzi dolgát... Felesleges energiapocsékolás ez.
2014. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:
100%

Először is, ha szekálnak, ne hagyd. Szólj vissza nekik, de ne gyökér módon.

"Egy visszahúzódó nyomorék senkinek néznek.": ezt szerintem Te gondolod saját magadról és ez lehet a probléma gyökere. Gondolom az önbizalomhiány adott, dolgozz ezen, hogy növeld. Egész addig, amíg a Te viselkedésed nem változik a többiekkel szemben, addig az övék sem fog veled szemben.

2014. máj. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magadban kéne előbb a hibát keresni, nem pedig háborogni. Valami miatt ki vagy közösítve, az pedig nem azért történik, mert éppen mindig mindenki bal lábbal kel fel. A 3 év alatt csúnyán elcsesztél valamit a beilleszkedést illetően, elég tróger dolog rájuk kenni a saját szarodat.
2014. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!