Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Illetlenség az iskolában egy...

Illetlenség az iskolában egy tanórán az órát nézegetni?

Figyelt kérdés
Ma az osztályfőnököm egyszer ezért szólt be nekem, mert meg mertem nézni a karórámat óra közben. Bunkóságot csináltam ezzel?
2014. máj. 22. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem. De persze vannak tanárok akiknek semmi se jó.
2014. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne az? Majd még a végén azt is megszabják, hogy mikor nézhetsz rá a karórádra :)
2014. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Azért vette illetlenségnek, mert ez azt jelzi, hogy már várod, hogy vége legyen az órának, vagyis unatkozol az óráján :)
2014. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Valójában nem csináltál bunkóságot,csak félreértette az egészet.

Bocsánatot remélem kértél,mégis csak a tanárod,a tanárnak meg azért kell megadni a kellő tiszteletet,hogy segítsen,és ne hátráltasson!

Van persze olyan helyzet is,amikor nem szabad megalázkodni,mert elfajulhatnak a piszkálódások egy pszichopatább tanárnál!Olyankor javaslom az igazgatói iroda meglátogatását és a szülőnek való részletes beszámolást.De hidd el...ez semmi sem volt,ahhoz képest,hogy milyen durva dolgok előfordulhatnak...

2014. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira szánalmas komolyan, lassan már minden illetlenségnek számít egyeseknek. Mintha ez olyan nagy dolog lenne, hogy az ember bármilyen órán van várja a végét, ahogy a tanár is. Ők sem azért csinálják, mert imádnak tanítani.
2014. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt csinálom, de legalább úgy csináld, hogy ne vegye észre... :D
2014. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem illetlenség, egyszerűen csak némelyik tanár úgy áll a dologhoz, hogy hiába ő az unalmas, arra az a megoldás, hogy mindenkit leordít, aki nem tűkön ülve figyeli, nem az, hogy kicsit összeszedi magát és elgondolkozik a saját módszerén.


Egyébként én kifejezetten az a fajta vagyok, aki szeret szöszmötölni, mikor valamit hallgatnia kell. Nálunk egyetemen (!!!) volt egy ilyen idegbeteg nő, akinek sikerült a világ legunalmasabb előadásait megtartania, de hisztizni kezdett, ha valaki nem figyelt vagy nem ÚGY figyelt, ahogy ő elvárta volna. Mondjuk a nénin látszott is, hogy picit... speciális.

2014. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha hivatalosan vége van az órának (letelt a 45 perc), akkor nyugodtan lehet pakolni és szünetre menni, ugyanis nem a tanár mondja meg, mikor van vége az órának. Csak aki a szigorával és az állandó fegyelmezgetéseivel kiharcolt magának egy minimális tekintélyt, az azt hiszi, hogy mindent megtehet. Az igazgatóhoz pedig úgyse menne panaszkodni, mert azzal maga alatt vágná a fát, neked pedig semmit se írhat be.

Legyetek tisztában a kötelezettségeitekkel és a jogaitokkal is, ha mind a kettőt tökéletesen ismeritek, akkor nincs az a helyzet, amiben veletek szemben bárki is visszaélhetne! ;)

2014. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!