Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot adjak a...

Frank rigo kérdése:

Milyen ajándékot adjak a fizika tanáromnak?

Figyelt kérdés
Általános iskolás 7. osztályos vagyok és minden tanév végén ajándékozunk a tanároknak.Én most a fizika tanáromnak adok ajándékot és ebben szeretnék segítséget kérni.Szerintetek mit adjak?

2014. jún. 1. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bort :D
2014. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Bort. Én is azt adtam a fizika tanáromnak. Örült is neki, egyedi is volt, mindenki csokit és egyéb nasit ajándékozott.
2014. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fizika tanár vagyok, de én nem várom el, hogy kapjak ajándékot, de ha kapok, annak örülni szoktam. Eddig kaptam már bort, bonbont, képet, meg sok személyes ajándékot, amiket itt leírva hülyeségnek tűnnének,de nekem jó emlékeket idéznek
2014. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hajtogattam egyszer papírkutyát több tanárnak is:D
2014. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
100%
Egy szép könyvet.
2014. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valami saját készítésű ajándékot kéne csinálnom ezért a bor nem a legjobb de azért köszönöm.
2014. jún. 4. 22:49
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Készíts egy idézetgyűjteményt, amiben csupa neves fizikustól vannak mélyértelmű megszólalások. Ezt szépen megformázod, képekkel ellátod, nyomdába viszed és bekötteted. Készíts hozzá valami szép ajánlószöveget, csináld egy exkluzív betűtípussal, legyen szép pofája az egésznek. Nem is kell nagy alakúnak lennie, A/6-os bőven elég erre. Esetleg idézetek helyett mondjuk szép csillagászati képekből is csinálhatod, itt ne feledkezz meg a képaláírásról és a forrásról. Ezt viszont érdemes valami szép papírra csináltatni.
2014. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!