Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykirándulásra mindenki...

Osztálykirándulásra mindenki vitt piát. Én egy üveg pezsgőt, de lebuktunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik lány vállalta szinte az összes piát amikor hazaértünk és szülők előtt magára vállalta azt is amit én vittem.

az én szüleim nem voltak ott és csendben lapítottam (amit rettenetesen szégyenlem)

otthon azt mondtam, hogy lebuktunk, de nem lett semmi problem

kérdezték, hogy megituk e a pezsgőt, de én azt mondtam, hogy igen.

mivel a csaj felvállalta ezért most nála van

Ha holnap suliban az osztály előtt felvállalom akkor az enyhíti a bűnömet abban , hogy ott nem mertem felvállalni?

a lány anyja ha megtudja nagyon haragudna rám amikor megtudja, hogy előttük nem mertem felvállalni?



2014. jún. 3. 19:52
 1/6 anonim válasza:
100%
hanyadikos vagy?
2014. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom általánosba jársz még, mivel a középsulikban ez már nem akkora probléma, minket kocsmázni is el szoktak engedni. (pedig egy nagyon jó suliba járok).


Hányan ittatok? Amúgy ha a tanár nem teljesen hülye, akkor rá fog jönni, hogy a lány csak másét is magára vállalta. Ha mégsem, akkor az lenne a legjobb, ha mindenki felvállalná, sőt még olyanok is, akik nem vittek, csak ittak, mivel egy fél osztálynyi gyereket nem fognak annyira megbüntetni mint egy kislányt.

2014. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem véletlen vállalta magára. Én is vállaltam már be hasonlót, még úgy is hogy eredetileg elleneztem valamit. Csak tudtam hogy én otthon annyival megúszom hogy azt mondják "jól van fiam, hülye vagy mint apád". Őt pedig a vasszigorú keresztény szülei terrorban tartották volna.
2014. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ivott, az vállalja fel, ne hagyjátok a szarban. Mi történne mégis szerinted? Kaptok egy beírást és egy fejmosás húúúhaaaa, világvége.
2014. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mindenki bevallja, vagy hagyd hogy ő vigye el a balhét. Beszéljétek meg.

Nem ismerem az osztályfőnököd, ha minden lében kanál fajta, jobb ha nem szóltok bele a dologba. Az nem javít senki helyzetén, ha mindegyikőtök beírást kap.

Ez neki se a világvége.

Köszönjétek meg, hogy fedezett nektek.

2014. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csoportos öngyilkosság! :D
2014. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!