Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit hazudjak az osztályfőnöknek?

Mit hazudjak az osztályfőnöknek?

Figyelt kérdés
Ma van osztálykirándulás. Nem szerettem volna menni, mert az osztálytársaim kiközösítenek és egyedül lennék. Nem szóltam az osztályfőnöknek, de tegnap 2 lánynak is mondtam hogy nem megyek. Azt írtam nekik "úgy volt hogy megyek, de kedd délután kiderült mégsem, családi okok miatt". Az ofő biztos megkérdezi mi volt az a családi ok. Mit mondjak?
2014. jún. 4. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell megmondd.
2014. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért elég paraszt dolog volt kirándulás napján lemondani. Mondd azt, hogy meghalt egy hozzátartozód.
2014. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:

Lehet, hogyha már régebben szóltál volna neki, hogy kiközösítenek, akkor most nem kéne hazudnod.


Egyébként még most sem késő a hazugság helyett elmondani az igazat.

2014. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
pl vigyazni kellett a kistestveredre.
2014. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

hulyeseg, olyat nem mondj hogy meghalt valakid meg ilyen szintu dolgokat, mert az kiderul siman.


mondom, annyi hogy vigyazni kellett kistesora/unokatesora stb, es csak igy tudtatok megoldani, es oszinten szolva amugy se sok kedved volt menni.

2014. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A családi okot nem szokás tovább magyarázni. Írass igazolást a szüleiddel.

Én sem mentem soha osztálykirándulásra középiskolában, sosem kérdezték a konkrét okát. Szülői igazolás és kész. Belefér a három napba.

2014. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem se szívlelnek az osztályba, gyakran testileg is bántalmaznak, ezért ezt mondtam: nem lehetne elég jegyzőkönyves papírt magunkkal vinni. :)
2014. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megkérdezi, amúgy meg semmi köze hozzá. Ha megkérdezi, mondd azt, hogy nem akarsz róla beszélni. Ha akadékoskodik, az őt minősíti. Akkor sem kell válaszolnod.
2014. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért szavaztatok le, és milyen iskolába jártatok.
2014. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!