Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársam meg akar ölni minket?

Figyelt kérdés
Nyolcadikasok vagyunk. A fiút aki gyilkossággal fenyegetőzik felső tagozatban kezdték el piszkálni (nem mindenki, 5-6 gyerek). Facebookon is megosztott ilyen osztállyal és gyilkossággal kapcsolatos dolgokat. Néhányan elkezdtek vele beszélgetni, kiderült, próbálkozott már az öngyilkossággal és olyanokat írt, hogy vége mindennek stb..:/ (konkrétan azt is írta, hogy megöl mindenkit, megöli mindkét osztályt) Eléggé parázik az osztály, én nagyon. Ma szóltunk az osztályfőnöknek, ő csak annyit mondott, hogy majd beszél vele. A szülők is mondták, hogy majd beszélnek a fiú szüleivel. Szerintetek megteszi?
2014. jún. 4. 19:20
1 2
 11/16 anonim válasza:
47%

Szerintem menjen rá a két osztály és darálják le és majd rájön hogy ő nem éppen egy Jason Statam!!!

Ugyhogy csináljatok belőle hurkát és süssétek szenesre!😆😈

2016. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na mi van megölt titeket? :D
2016. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fel kell keresni egy fegyver kereskedőt :D
2016. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem hagyd el az iskolat! Lehet h egyszer el pattan az agya es meg ol valakit.... Aki lelkileh serult es meg pszcohopata ongyilkos az kicsit paras.... En mar ne. lennek ott...
2016. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem kéne basztatni az ilyen gyenge embereket, és akkor nem akarna megölni senkit.

nem értem mi a francért kell azt csesztetni, piszkálni, csúfolni, aki kilóg az osztályból!



engem is sokat basztatnak, én is ha annyira féreg lennék, már rég nem élnének a rossz akaróim.

üdv.


18/L

2016. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen osztálytársam szerintem beszéljetek vele és ha nem segít nyírjátok ki ti.
2017. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!