Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem akar osztalytarsam...

Miért nem akar osztalytarsam felvenni melltartót?

Figyelt kérdés

Osztalytarsam 14 és nem akar melltartót felvenni.Pedig kéne mert a melle szabálytalan formájú (a bimbónál kicsúcsosodik, olyan mint egy kúp alakzat) és már elég nagy neki 80/C-set kéne neki hordani.

Sulibam egyre többen megbámuljak az áttetsző bimbóját, meg a szabálytalan nagy mellét.De azt sose veszi eszre hogy megbámuljak.

Minden lány az osztályból hord melltartót, kivéve őt. Hogy tudnánk rávenni hogy hordjon melltartót. Mert azért ez nekünk is ciki.



2014. ápr. 4. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az anyukaja nem akar neki venni.Ha joba vagy vele,akkor hivd el vasarolni,es utalgass ra,hogy vegyen melltartot:)
2014. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta hogy náluk meg szoba se került ez a téma
2014. ápr. 4. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan felnőtt is, aki nem hord melltartót...és tény, hogy elég kényelmetlen találmány...persze az esztétika megkívánja bizonyos esetekben, szóval szerintem is vidd el vásárolni :)
2014. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

83%!

Szerintem pont, hogy nem o kellene elvigye a baratnojet vasarolni, hanem az edesanyja.

Amugy nektek miert lenne ez ciki, ha o nem hord. Az o dolga, nem a tietek.

Latszik, hogy meg nagyon gyerek vagy.

2014. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
u.i. mielott barki kotekedne a sajat edesanyja, nem a baratnoje edesanyja!
2014. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Miért kellene hordani? Irigylitek hogy megbámulják? Kimondottan szexis ha látszik a bimbó. Ezt teszik a fiúknak. Meg aztán akinek van egy kis egyénisége nem a többiek után megy mint a BIRKA. Az a ciki hogy ilyenek vagytok.
2014. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj perszemár, lemérted az osztálytársad mellét, hogy pont 80/c? :D aha
2014. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írjon nekem meg akarok vele vagy veled ismerkedni!!!
2014. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!