Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek csak szexet akar...

Szerintetek csak szexet akar tőlem az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal már 3x találkoztam. Azt hittem hogy randiztunk, de nem. Azt mondta, hogy ő nem akar most kapcsolatot, nem járna osztálytárssal, meg mindig mesél a volt barátnőjéről (kb 3. hónapja szakítottak). A találkozásunkkor nem ért hozzám, általában filmez néztünk az ágyából, meg söröztünk. A legutóbbi találkozásunkkor rákérdezett, hogy jártam-e már valakivel, mondtam hogy nem, ledöbbent, hogy 18 évesen még sose jártam senkivel se, miközben ő nem ilyen életvitelt folytat. Szóval tök kínosan éreztem magam emiatt. Pénteken meg hülyéskedtünk, és mondja poénból, hogy mindjárt bevisz a wc-re, és szexelünk, poénból mondtam hogy persze. Aztán szombaton beszélgettünk FB-n, és tökre úgy tűnt, hogy komolyan gondolja! Mert írta, hogy milyen poén lett volna a wc-s szex, meg hogy nincs kedvem lefeküdni vele?! Nemet mondtam. De amúgy meg tök jól eltudtunk beszélgetni. Szóval nem tudom, most csak viccel, vagy csak szexet akar tőlem? Amúgy suliba nem nagyon szoktunk beszélgetni, én amúgy is visszahúzódó vagyok, meg úgy gondolom, ha ő ír ilyeneket, miért én menjek oda hozzá?! Neki voltak egy éjszakás kalandjai is, szóval biztos hogy egy szűztől akar szexet, amikor mellettem bármilyen lányt megkaphat? A remény hal meg utoljára, abban reménykedem, hogy mégis többet akar tőlem ennél (tehát nem csak szexet, hanem kapcsolatot). De asszem nektek kell megmondanotok nekem, hogy ne reménykedjek ebben, ő most csak viccel, vagy csak megakar fektetni. :(
2014. febr. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"Azt mondta, hogy ő nem akar most kapcsolatot, nem járna osztálytárssal"

Szerinted?

2014. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
barátság extrűkkal! jó az!
2014. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyen helyén az eszed! Csak akkor szabad belemenni vele bármibe is, ha eljuttok odáig, hogy őszintén megbeszélitek kinek mik a szándékai a másikkal. Tartsd szem előtt, hogy ő az osztálytársad, és ha rosszul sülnek el a dolgok, akkor milyen rossz lenne minden áldott nap egy helyen lenni vele, plusz ki tudja kinek mesélné el a történteket, és ha a hátad mögött ezen nevetgélnének milyen rosszul esne neked...szerintem egyenlőre hárítsd el a szexes közeledését, de beszélgess vele ugyanúgy, mint eddig, hátha rájön arra, hogy te egy tök normális lány vagy, akit nem csak szexre tudna elképzelni maga mellé. Ha viszont továbbra is csak ezt akarná, akkor nem vagy buta, simán megmondhatod, hogy apukám ezzel nagyon mellényúltál, és legalább nem adsz okot arra, hogy utána rajtad röhögjön a fél osztály...26/L
2014. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!