Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csúfolnak, mit tegyek?

Csúfolnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az lenne a bajom hogy báránynak csúfolnak,nem nagyon tudom miért (bár gőndőr a hajam) DE nem is látszik.Egy kis dagadék (osztálytársam) és egy másik dagadt osztálytársam.Szeretném megverni de nagyon mindkettőt,de félek hogy kapok mégeggy beírást mert már iskolai éveimben szó szerint 10 beírásnál többet kaptak vereekedés miat.Én sosem kaptam semmit a rossz jegyekért vagy stb... de bukásra állok matekból és nem szeretnék megbukni :( a matektanár nagyon szigorú :( ÉS a csufolás nem is nagyon izgatott annyira,de az iskolánknak vannak gyümölcsfái és megdobtak egy gyümölcsel és a kedvenc pólomat tönkretették >:( Igazából az lenne kérdésem hogy MIT TEGYEK? 14/F (Kérlek trollok kiméljenek)

2014. jún. 4. 19:44
 1/9 GVivi ***** válasza:
52%

engem is csúfolnak....vagyis csak csúfoltak...egy fiú névvel pár napja...én azt csináltam hogy rájuk se néztem le tojtam...és már nem mondják nem mintha erre bátorítanálak...egy pofon ide vagy oda mit számít amúgy ja,meg ha dagadtak könnyű őket is csúfolni találj ki te is csúf nevet vagy szard le őket...


L/

2014. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, és te se csúfolj senkit (dagadék?) a bárány nem sértő, vagy mindegy. A gyümölcs még talán kijön: szappanos vízzel próbáld. Hamarosan kitör a vakáció, és pihenhettek Hogy lesz tovább? Új iskola?
2014. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ezek nem sétálnak hanem gurulnak ;) kis húsgombócok ;)
2014. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,a jó hír hogy itt a nyári szünet 2 hét még :) de ha minden igaz a kis gömbőc-nek (Márknak hívják) 7db eggyese van és 1db 3-a matekból úgyhogy szerintem megbukik :) bár nem kívánom senkinek a rosszat :( Megvan :D ha csúfolnom kell őt is akkór majd mondo mneki hogy ''Nem én állok bukásra matekból,, bár ha átmegyek csak akkór fog ez jól jönni :S De jól haladok ahoz hogy átmenjek :)
2014. jún. 4. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
ne csúfolódj - hidd el, úgy lehet leállítani, hogy te nem mész bele.. mosolyogj rajtuk, gondolj a nyárra! és jó nyaralást! hová mész nyaralni?
2014. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom még :) Nagyon nagy gépmániás vagyok :S Az előző nyarat is végig gépeztem :S
2014. jún. 5. 06:14
 7/9 anonim válasza:

Ha csak ennyit tudnak, hogy bárány, az szánalmas. Kitalálhatnának jobbat is, ezen még te is nevess, hiszen annyira béna. Én a helyedben mikor meglátom őket mielőtt még csúfolnának elkezdenék bégetni jó hangosan, hogy mindenki hallja, az már nekik lesz ciki, mindenki rajtuk fog röhögni.

Egyébként is legjobb védekezés a támadás, csak ne erővel, hanem ésszel. Hidd el nekik az a rosszabb.

2014. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne a gép mellett töltsd az idődet. Olyan szép a világ! és fel kell fedezned. A fák, a madarak, a csillagok.
2014. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ti tudnátok valamit ajánlani? Valami programot? Mert úgy terveztem (talán) hogy haverokkal focizunk egész nyáron és tanulgatunk lőni mert én nagyon rosszul célzom :S de kapuban jó vagyok ^^
2014. jún. 6. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!