Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális az ilyen osztályfőnök?

Normális az ilyen osztályfőnök?

Figyelt kérdés

Tudom nem ehhez a témához tartozik de itt vannak sokan és tudni szeretném hogy ti normálisnak gondoljátok-e

Szóval a mi osztályunk csinálja a műsort évzáróra

az of. ráerőltetett 3 embert arra hogy gitározzon

köztük engem aki 2-3 hete vettem a gitárom és még alig volt alkalmam rajta játszani az iskola végett szóval nem tudok normálisan gitározni

Egy másik osztálytársamra is ráerőltette de neki még gitár se volt a kezébe

azzal zsarolt minket hogy ha nem gitározunk évzárón akkor egyest ad és megbuktat

Normális az ilyen?



2014. jún. 6. 15:48
 1/10 anonim válasza:
100%
gitározz össze vissza majd jól beégeted :) én megcsinálnám:)improvizálj:) szard le az 1est jó poén:)
2014. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én el se mennék.
2014. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyest nem fog tudni adni, mert már évzáró előtt bőven le lesztek zárva és évzárón meg a bizonyítványt kapjátok kézhez. Nyilván nem normális, de addig csináljátok úgy, hogy abban a hitben éljen, hogy majd fogtok gitározni. Aztán ott meg majd ökörködtök, vagy el se mentek rá. Esetleg bevonjátok a szülőket.
2014. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
mond neki hogy kapja be a brét és improzz vagy le se menny lázadjatok!!!
2014. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tartsatok főpróbát és akkor majd rádöbben, hogy égés lenne ha ti gitároznátok.
2014. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Ti szegények... Én annak idején mit meg nem adtam volna, ha megtisztelnek azzal, hogy felléphetek.
2014. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem adhat egyest és nem buktathat meg emiatt. Az osztályzatok kizárólag a tanulmányi eredményre vonatkozhatnak, ilyen esetben nincs joga egyest adni. Valószínűleg üres fenyegetés. Ha nem akarsz, nem lépsz fel, nem erőltetheti, nem kényszeríthetnek olyan dologra, amit nem szeretnél.
2014. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pasztmeeek.... mutasd meg neki ki a fönök igy évvégén. én helyedbe jl szájba basznam evzaro utan.
2014. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én oszim is ilyen.
2014. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Erről a saját gimis osztályfőnököm jut eszembe. Előszeretettel piszkált órán és azon kívül egyaránt, nem tetszett neki a kinézetem és az, hogy mindenből színötös vagyok, csak az ő tárgyaiból nem (matek-fizika tanár volt). Persze ez nem volt véletlen, tanultam én rendesen de vagy ,,elhagyta" a dogáimat vagy ,,elfelejtette behozni" és csak közölte hogy kettes, hármas, nem nézhettem meg. 4. év végén eljutottam addig, hogy felülvizsgálatot kérjek mert különtanárhoz is jártam, akivel ugyanazokat a feladatokat vettük, amit ő rakott a dolgozatba. Mindet tudtam és természetesen kettes lett. A dolgozatokat pedig nem nézhettem meg, mert ,,ő nem fogja nekem becipelni". Aztán amikor felülvizsgálták a dolgot (2 másik matektanár újra kijavította a dogáimat) csodák csodájára 4-es lettem matekból. Mindezt azért írtam le, hogy jellemezzem vele diákkorom meghatározó személyét, akit a haverommal mint ,,Púposfejű" tiszteltünk egymás között.


Történt egyszer, hogy kiránduláson egy templomban voltunk és a pap épp a különleges akusztikai élményről mesélt, amit az adott, hogy a föld alatt van egy üreg a falban és ha valaki abba belebeszél/énekel, akkor azt tisztán lehet hallani az egész templomban kihangosítás nélkül. Ha akarjuk, próbáljuk ki. Több sem kellett a kedves oszinéninek, azonnal rám nézett és közölte, hogy húzzak énekelni. 4 éves korom óta énekelek versenyszerűen, az iskolai rendezvényeken is felléptem eleget de fogalmam sem volt, hogy egy templomban mit énekelhetnék, ami nem botránkoztatja meg a papot. Először szépen mondtam, hogy nem tartom jó ötletnek, nem szeretnék itt énekelni de az oszi erőltette és közölte, hogy megbuktat fizikából ha nem énekelek. Mindig ezt csinálta. Általában hollónak vagy varjúnak nevezett, kötözködött a hajam miatt (sima fekete volt) és folyton beszólt hogy ha tovább zenélek, akkor előbb-utóbb drogos leszek és az utcán végzem. (mindezt a szüleimnek is megmondta, mégpedig volt olyan kedves, hogy a szülői értekezlet közepén tegye mindenki előtt.) De ha valami kellett, fellépni, szavalni, rajzolni, festeni (a tablónkat is én festettem) akkor azonnal én voltam az, akinek meg kellett csinálni, általában meg is lettem fenyítve hogy egyest ad meg megbuktat, ha nem akartam elvállalni. És ebbe beleuntam. Gondoltam, ideje visszavágni egy kicsit.

Így hát lementem és a legnagyobb hangerőmön elnyomtam egy black metal számot (félig, mert az első refrénnél beszaladt az oszi és rémült sikolyokkal leállította az előadásomat). Utána hetekig ezen röhögtem és ő is meggondolta, hogy fenyeget-e buktatással vagy egyéb, az ő tanári fölényéből adódó dolgokkal.


Ebből kiindulva azt tudom tanácsolni, hogy ha lesz próba/főpróba, kezdjetek csak el gitározni nyugodtan, nem baj, ha rossz! Ha pedig így is kényszerít titeket a fellépésre, akkor is menjetek csak el. Az ő szégyene lesz ha nem jó az előadásotok, legalább nem zaklat titeket többé ilyennel.


24/l

2014. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!