Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor az osztályfőnök a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az osztályfőnök a diákjával terhes. Teendők?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, immár 2 éve osztályfőnök. Az osztályomba került egy "kislány" (17 éves) aki most terhes. Az anyja a minap bejött hozzám, és igencsak lestem mert a szülő rámolvasta, hogy mi miért nem készítjük fel a diákokat a szülővé válásra? (ezt még aránylag nyugodtan közölte velem, de előtte persze a lánya jegyein is sopánkodott egy sort, mintha az iskolában én lennék az egyetlen aki tanítja.)

2013. okt. 1. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A roma kisebbség már csak ilyen!
2013. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

aha

és a papa nem jött ,hogy leszedje a fejedet és rojtosra dugja az ánuszod!!!!

2013. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én csak azt nem értem,hogy tanár,osztályfőnök létére,hogy hogy nem tudja megoldani ezt a feladatot? Nem gondoltam volna,hogy ide tanárok,osztályfőnökök is irkálnak. Nem sértésnek szántam ezt a választ,csak ez a véleményem.
2013. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
talán mert nem normális 17 évesen terhesnek lenni, és nem a tanár dolga?
2013. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban a szülőnek kell erre felkészíteni a gyereket, már csak azért is, mert azért intimebb téma, minthogy egy 30 fős osztály előtt tárgyalják ki (biológia óra az más tészta, az csak száraz tananyag, érzelmi hátteret, felelősséget stb. nem említ),a másik, hogy a többség elbaromkodja, senki nem figyel úgy és veszi komolyan a dolgokat. Nálunk az iskola szervezében jött ki védőnő előadást tartani, de az is csak a biológiai részét erősítette a dolgoknak. Nem mozgok ilyen közegben, de szerintem nem kell extra figyelem, vagy bánásmód neki.
2013. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez minden családnak a magán /családi/ dolga.

Nem az offőé!

A kislánykával meg elkéne beszélgetni hogy mi az a kotongumi !

2013. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!