Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általános iskolás osztályfőnök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános iskolás osztályfőnök elcsábítása. Hogyan? Tanácsokat kérek!

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy már akkor mikor általánosba jártam is tetszett az osztályfőnököm, de reálisan úgy álltam hozzá hogy esélytelen. Azóta eltelt 6 év. 19 éves vagyok és azóta is néha gondolok rá mikor... Na, tudjátok ;)

Pár hónap és 20 leszek és arra gondoltam elkezdek beszélgetni a tanárnővel. Kb másfél éve összefutottam vele egy boltban és egész jót beszélgettünk, persze csak tipikus tanár-diák témákról. Azóta sajnos egyszer sem láttam, de tudom hol lakik és arra gondoltam sűrűbben járnék arra hátha találkoznék vele, de nem tudom hogy miről kellene beszélnem vele. Az iskola témát hanyagolnám, hátha elterelődik az agya arról hogy mennyi különbség van köztünk.

Most egy hirtelen fellángolásból írtam neki egy üzenetet egy közösségi oldalon ahol látszik hogy aktívan bejelentkezget és megtaláltam skype-on is. Arra gondoltam hogy valahogy szóba fogom hozni a húsvétot majd mikor időszerű lesz és akkor célzottan elmennék hozzá, hátha addigra leszünk olyan viszonyban, hogy mást is kapok a piros tojáson kívül. Szerintetek?

(ez teljesen komoly, de ne értsétek félre. nem akarom az életem leélni vele.)


2014. jan. 29. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem öreg picit?
2014. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
XXD Nagyot szakadtam.
2014. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hogy kinek mit jelent az hogy öreg, az teljesen változó, de amúgy 40-45 között lehet valahol.
2014. jan. 29. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!