Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A női tanárok miért olyan...

A női tanárok miért olyan bunkók velem?

Figyelt kérdés

4 nő tanárom van, a többi férfi. A női tanárok közül 3 rohadt nagy k*csög velem, a férfiak közül csak 1, szóval nem gondolnám, hogy csak velem van a probléma.


Érdekes módon a nők soha nem engednek javítani, míg a férfiak maguktól is felajánlják. 2 jegy esetén a nők biztos, hogy rosszabbat fogják adni. A nők nagyon sokszor tesznek kb. bármire rosszindulatú megjegyzést nekem, vagy megalázót, míg a férfiak lényegesen ritkábban. Ha kicsit kivágottabb ruha van rajtam (tényleg csak kicsit, szóval nem ilyen mindent mutatós) a nők többször szóltak már, pedig volt, ami még anyukám szerint is teljesen okés volt, de mindegy..

Osztálykirándulásra egy férfi és egy nő jött velünk. Fiúkkal elmentem kocsmázni (kevés lány van az osztályban, és akik még mentek azok egy másik vegyes társasággal), későn jöttünk vissza (normális állapotban, és el voltunk engedve), a női lecseszett, hogy milyen dolog már fiúkkal menni, míg a férfi megkérdezte, hogy jól szórakoztam-e. Volt, hogy volt borozás, a férfi odajött, hogy szívesen önt még, míg a nő már az elsőnél rohadt csúnyán nézett rám. Volt, hogy szarul voltam (nem az alkoholtól!) a nő kb. otthagyott a fenébe, míg a férfi rendesen volt, ott maradt velem. Ha valamiből le voltam maradva, vagy nem értettem valamit nőtől én még soha nem hallottam, hogy segítene, míg férfitól sokszor, volt amelyik mondta, hogy még akár telefonban is segít. Ha szarabb passzban voltam (ezt ne úgy képzeljétek, hogy világfájdalmas fejjel bámultam a világba) inkább férfiaktól hallottam, hogy mi a probléma, azt meg, hogy ha akarok róla leülni és beszélni szintén csak férfitól. Sorolhatnám még sokáig..


Persze ennek a fele nem is elvárás egyik tanárral szemben sem, inkább csak pozitívum, csak érdekel, hogy miért van ez a különbség a 2 nembe tartozó tanárok között, vagyis az én esetemben..



2014. jún. 7. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Lehetséges, hogy irigyek rád, legalábbis ez jutott eszembe először. Hatványozottan igaz ez, ha kicsit idősödő korosztályról beszélünk.

Mennyi idős tanárok?

2014. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindhárom tanárnő olyan 50 körül lehet.
2014. jún. 8. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a férfi-nő kapcsolatból fakad. Ha fiú lennél, akkor nyilván a nőtanárokkal jönnél ki jobban.
2014. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez így igaz. Bár nálunk is így van ez, de csak néhány lánnyal... Nyilván az olyan lányokkal akik normálisan öltöznek és nem hívják fel magukra a figyelmet azokkal normálisak. Főleg ha van már egy erős 3as 4es átlagod (gimiben) akkor már nem b*szogatnak. Sztem ez abszolút diák függő is.
2014. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
azokból a tárgyakból kb.hányasra állsz? velem csak 3.-ban volt bunkó a tesitanárom, mert nem vagyok tesiből olyan jó..
2014. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Klimaxos tanárok, akik irigyek arra, hogy neked még van mit kitenni.:D

Soha, de soha nem mondok ilyet, de erre most kiakadtam.-.-

Mi az már, hogy azért csesztetnek, mert jóban vagy a fiúkkal?!

Én mindig tiszteltem a tanáraim, mert nekem rendesek jutottak, de ahogyan te leírod, hűhaa....

Kitartás! :)

16/L

2015. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az öregedő nők sokszor utálják a fiatal, jobban kinéző lányokat, nőket. Ráadásul a Magyarországon a tanárok többsége frusztrált is
2023. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!