Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segitséget kérnék! Mi lehetett...

Segitséget kérnék! Mi lehetett? No a következő pár sort ne olvasák tovább a:hittetlenek, trollok, lowok, nobok, búnkok, olyanok akik sárga házba laknak, nyelvtan tanárok, olyanok akiket a korom érdekel.

Figyelt kérdés

Nos tegnap láttam egy különös lényt.amit nem tudok hogy mi lehetett.Amikor lefeküdtem az ágyamra elaludtam(ez még annyira nem szokatlan jelenség néha szoktam aludni)éjszaka felébredtem és a falon láttam egy ilyen fura valamit (és biztos hogy nem

volt:tüzgömb,villángömb,lufi,denevér,bogár,léghajó,meterologai légömb,se árnyék)sötét volt(mármint a valami)gömb alak,és jöttek ki belöle ilyen szikra féleségek,és igy mozgott a falon,és egyszer csak eltünt...........

segitség mi lehetett az?



#UFO #szellem #lény #na kia a király
2013. okt. 5. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
nem ijedtél meg? mekkora volt? nem csak a hirtelen felébredéstől volt? meddig láttad?(perc) én nem is tudom mit csináltam volna ha velem történt volna meg ez.. xd
2013. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
a bélyeget nem nyalogatni kell, hanem a levélre felragasztani...
2013. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
UFO volt tuti,kifigyelnek minket.Nem sokára eljönnek értünk!
2013. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintem semmi komoly. ettől megijedni...egy repülő gömb egyáltalán nem paráztatós.és igen, én ezt úgy mondom hogy azért ennél jóval durvábbakat is megéltem.
2013. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nos én nem lakók sárga házban csakis fehér házba vagyahogy én nevezem (fehér ház) szóval nyugodtan hozzá szólhatok a kérdéshez a válaszom az hogy képzelted, nem hiszek neked mert beképzelt vagy van bizonyítékod? nincs akkor honnan tudjuk hogy nem hazudsz? más ember csinált volna egy képet az állítólgos lényről, De nincs bizonyíték mert beképzelt vagy akarom mondani képzelted. vissza adom a szót a mélyen becsült kollegáknak. ja és Üdv az idegeneknek xDD
2013. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyesírási szótárral el tudod riasztani, akármi is volt az.

Amúgy hány éves vagy?

2013. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
1-es:nem ijedtem meg,hát olyan közepes méretü talán,nem,hát ugy 2-3 perc (és tudtam mozogni)
2013. okt. 5. 18:02
 8/20 A kérdező kommentje:
4-es:énis megéltem durvábbb dolgokatt
2013. okt. 5. 18:04
 9/20 A kérdező kommentje:
5-ös:Nem kébzeltem ebben biztos vagyok,kébzeld el nem tudok felrepülni a plafonra hogy bizonyitékott szerezek,reggel a sötétbe megkeresni a telefonomat kösz:D,OKsi átadom
2013. okt. 5. 18:08
 10/20 A kérdező kommentje:
6-os:No coment
2013. okt. 5. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!