Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondhatom ennek a tanárnak,...

Elmondhatom ennek a tanárnak, hogy mennyire rohadtul elegem van?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy gyerekes meg minden, de 2 éve van ez, és elegem van, és nem tudom még 2 évig ezt elviselni. Egyszerűen tudom, hogy nem akar rosszat, de én meg nem tudom elviselni, ha mindenbe beleszólnak, olyan dolgokba is aminek aztán tényleg semmi köze az iskolához, és ezt el szeretném mondani, mert tényleg annyi energia ment el már erre az egészre, és szerintem ez senkinek nem jó..


Ha kiakadna, most már akkor se tud nagyon mit csinálni. Szóval szerintetek holnap elmondhatom, hogy mennyire k*rvára elegem van, és hogy hagyjon már békén a rohadt életbe is..


2014. jún. 11. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak higgadtan és 3x is gondold át mit mondasz, nehogy rosszul jöjj ki belőle...
2014. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ne. Nagyon meg fogod szívni ha mégis. A tanár, szülő és főnök maga az ISTEN, még akkor is igazuk van ha nem.
2014. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg nyugodnom kéne kicsit.

Csak annyira idegesít..Hogy mindenbe beleszól.. H mit eszek, hova megyek, milyen ruhát húzok, kivel barátkozom, MINDENBE..

És Istenem.. csak úgy érzem annyival megkönnyebbülnék ha következmények nélkül elmondhatnám h mit gondolok, és megbeszélhetnénk, hogy leszáll rólam, és akkor én meg megpróbálok jobban együttműködni vele.

2014. jún. 11. 23:45
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Feltételezem ezt még semmilyen formában nem tetted szóvá. Tehát esetleg megpróbálhatnád civilizált módon lekommunikálni ezt. Ha tényleg annyi eszed van, hogy nekitámadsz annak aki segíteni akar, mert épp lázadnak a hormonjaid, akkor valóban segítségre van szükséged, mert még saját magad ura sem vagy.
2014. jún. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen stilusban semmiképpen. Különben is van egy olyan érzésem, hogy nem alaptalanul szól be. Ilyen korban még másképp látja az ember a dolgokat és csak később jön rá, hogy mennyire buta volt akkoriban.
2014. jún. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebből marhára nem világos, hogy miről van szó!


Amúgy látatlanban annyit javaslok, hogy sokkal jobban jársz, ha nem mondasz neki semmit, hanem szépen beveszed a l e s z a r o m tablettát és aránylag függetleníted magad a dolgoktól.


30 F

2014. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abba mégis hogy tud beleszólni, hogy mit eszel? Mondanál egy példát, hogy pontosan mit és hogy csinál? Lehet, valóban jót akar, viszont lehet, hogy már átmegy zaklatásba is.
2014. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!