Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » El tudom majd engedni? Olyan...

El tudom majd engedni? Olyan rossz, hogy vége van!?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, a hévégén volt a bankettunk az osztállyal és a tanárokkal. És olyan rossz érzés,hogy ilyen hamar eltelt ez a 4 év és annyira fognak hiányozni az osztálytársak, barátok, tanárok. Hogy el sem tudom képzelni,hogy Szeptembertől már nem a régi iskolába a régi osztályba megyünk hanem mindenki megy a saját útján, éli a saját életét. El lehet ez fogadni, vagyis inkább belenyugodni,hogy elszállnak az évek és ezek az évek, emlékek már soha többé nem jönnek vissza?

2014. jún. 22. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél év múlva egyikük sem fog érdekelni a legkevésbé sem, maximum csak azok, akikkel igen jó kapcsolatod volt és ezt fent is tartjátok.
2014. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tudod. Sok ilyenkor az öngyilkosság meg a hasonlók...

Ne viccelj már örülj, hogy tovább léphetsz, nem kel megszakítani a kapcsolatot, ha annyira össze tartó osztály voltatok akkor akár évente lehet osztálytalálkozó, meg egyébként is új hely új emberek, pár hónap múlva örülsz, hogy túl vagy rajta....

2014. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos eltudod engedni,de:

HOGY LEHETSZ SZOMORÚ,MIKOR LEÉRETTSÉGIZTÉL MÁR?

2014. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jönnek majd az új emberek, új élmények. Az 1es jól beszélt. Most hihetetlennek tűnik, de egy év múlva már nem fognak hiányozni. Én még csak középiskolás vagyok, de én is így voltam vele, és sok emberrel tartani akartam a kapcsolatot az elején, nem akartam elengedni azt. Mára már csak 3 emberrel tartom a rendszeres kapcsolatot, bár velük nagyon szorosan. Mindenkinek lesz új élete, új emberekkel, ilyen az élet. De akik tényleg a barátaid, és szereted őket, azok veled lesznek, ne bánkódj!
2014. jún. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon kedvesek vagytok.
2014. jún. 24. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Most tanulunk meg elengedni mindenkit!:) Nekem is meg van azóta az érettségim,és természetesen egy kicsit nekem is hiányzik mindenki.A bankett jó lezárása volt a 4 évnek,bár csak 15-en voltunk(ofővel együtt...),nekem nem volt jó osztályom.De ez a 14 ember hiányozni fog!Akármi is volt!:) Az utolsó év nagyon jó volt velük!:)

18/L

2014. júl. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!