Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan telik neki erre?

Honnan telik neki erre?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki az utóbbi idõkben eléggé "megfutott".Pár hónapja vett pár ezüstékszert,a barátnõjének aranynyakláncot vett meg hadonlók.A szülei nem gazdagok és õ sem volt eddig pénzes.Múlthéten vett egy autót magának.(Audi A6 2003 as).

Honnan juthat az ember pár hónap alatt ennyi pénzhez?Mikor rákérdek hogy mostanában dolgozik valahol vagy mit csinál csak ennyit válaszol:"Aki dolgozik annak nincs ideje pénzt keresni".Furcsa nekem ez a dolog.



2014. jún. 22. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
neked nem mindegy, más honnan szerzi a pénzt? Ha te is akarod, akkor mondd meg neki, adjon tanácsot, hogyan csináld.
2014. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mostanában nagy divat az online póker.

Ha zavar, hívd rá egy év múlva a NAV-ot, és ha nincs az adóbevallásában ilyen jövedelem, akkor megbüntizik. -Már ha zavar az életmódja.-

2014. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak kissé feltūnõ ez a hírtelen gazdagság.Mi köze a NAV nak az online poker hez?Arra nem köteles az ember adót fizetni.
2014. jún. 22. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Ohhóó

Én is az online pókerre gondoltam. Jól pókerezek a srác? tudsz-e róla? Nagyon nagyon megfingatják az ilyet..

2014. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a póker nem jutott eszembe viszont jogos észrevétel. Azonban, ha pókeren, vagy egyéb szerencsejátékon nyerte volna a pénzt, azt szerintem megmondta volna a kérdezőnek.

Én inkább valami fekete, illegális dologra gondolog jelen esetben. Elsősorban drogkereskedelemre. Abból lehet ekkora pénzeket iszonyat gyorsan összehozni, még kishalként is.

2014. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sok hülyeségbe volt már benne,de mindig mindent úgy alakít hogy ő jól jöjjön ki belőle.Kétlem hogy belekezdene olyan üzletbe ami folytán bármiféleképpen felelősségre vonhatnák.Nagyon megfontolt és elég durva dolgokra képes.
2014. jún. 22. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy arany, meg egy ezüstlánc értéke lepkefing, egy hétvégi nagybevásárlásnál többet költ egy négytagú család annál, ráadásul azt sem tudhatod, hogy nem ótvaras futtatott bizsuk-e. Egy 9 éves Audi sem kerül annyira nagyon sokba, lehet az is, hogy csak kölcsönkapta, lehet hitelt vett fel, bármi lehet. Borzasztó szokása ez az alsóbb néprétegnek, hogy állandóan mások zsebében turkálnak, de most meg már az egyetemisták is kezdik?!
2014. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én örökségre gondoltam először.
2014. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami MLM-es üzlet, ők szokták ezt a szöveget nyomatni, és van ismerősöm, aki fél év alatt meggazdagodott belőle, reális lehet.
2014. júl. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!