Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én 2. éves főiskolás tanuló...

Én 2. éves főiskolás tanuló vagyok az EKFn és önköltségesen vagyok de nem lesz meg a 15 kreditem 1 év alatt fikázhattok nyugodtan de családi okok miatt Már utána néztem hogy kirúgnak e vagy nem de nem találtam sehol ilyesmit ti esetleg valamit erről?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresd meg/hívd fel a tanulmányi előadódat, ő fog tudni biztosat mondani. Ha tényleg ekkora a gond, akkor esetleg kérheted hogy tegyék át passzívba a státuszodat az őszi félévre.
2014. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy a 3. félév végére kell elérni ha jól tudom 30 vagy 35 kreditet. Ha az nincs meg akkor kirúgnak. 3. aktív félév végére.

Bár nem tudom, hogy nálatok hogy van. Igen tényleg jobb ha megkérded a tanulmányist.

2014. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én úgy tudom, ha nincs meg a 2 félévben a 15 kredit, akkor kirúgnak, de lehet,hogy csak önköltséges leszel. nem akarok hülyeséget mondani, de így tudom... ezért is hajt mindenki arra, hogy félévente a 15 kredite meglegyen...

de inkább érdeklődd meg :)

2014. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!