Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnazista leszek szeptembertő...

Gimnazista leszek szeptembertől és a beiratkozás során kaptam egy papírt, amire kézzel kell írnom egy bemutatkozó szöveget. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A levél mellé kell csatolni egy képet is magadról.

Nem tudom hogyan álljak neki, nekem ez kicsit olyan mintha egy társkeresőre regisztrálnék.

Veletek is fordult már elő ilyen? Hogyan álltatok neki?



2014. jún. 27. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Alap infók, egy normális kép, és kész. Nem kell túlagyalni. Gimnazistaként ennél sokkal összetettebb feladatokat fogsz kapni. Mindig ide fogsz majd jönni kérdezősködni?
2014. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell túlbonyolítani.


Írj pár szót arról, hogy mi a hobbid, mi érdekel.

Ha már tudod, minek készülsz, írj arról két mondatot, hogy miért azt a szakmát választottad.

Családról 1 mondat elég.


De tényleg tessék megszokni az önállóságot és kreativitást, mert a gimnáziumban magasabb a követelmény, mint az általános iskolában ;)

2014. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leírod ki vagy, mi vagy, hol élsz, kivel élsz, mi iránt érdeklődsz, mi a hobbid, miért ebben a gimnáziumban szerettél volna tanulni, milyen tantárgyat szeretsz, hol és mit szeretnél tovább tanulni. Tíz mondat.


Volt itt pár éve valaki, aki'mindenből verset és rímet faragott. Na, az hatalmas lenne, persze tudom, nem mindenkinek van hozzá tehetsége.

2014. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!