Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Múlthéten volt az utolsó...

Múlthéten volt az utolsó hetünk a suliban, és csináltam 1hülyeséget. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

van 1 lány az osztályban aki sokat köcsögösköik velem évek óta... bár mindenki mássak is. de nagyon nagyon jol néz ki és titkon szeretem, de mindig bánt, és nagyon sokat káromkodik. van pasija is aki 3 évvel idősebb nála és nálam is.

előre elterveztem az egészet. tesi órán 1 öltözőben öltözködnek a lányok és fiúk is, és én becsengő után amikor mindenki más kiment még maradtam. a táskájában mindig oldalt van az innivalója, kivettem és bementem a vcre és bele vertem a kólájába. (nem sok ment bele sok mellé ment) felráztam és visszatettem utána pedig mentem órára. tesi után matek óra volt és láttam hogy ivott de szerintem nem vette észre. Most viszont h nyári szünet van nem tudom h mi van vele, és félek h beteg let v valami. (én nekem nincs semmi bajom nem vaok beteg) lehet valami baja???



2014. jún. 28. 22:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%

Én ezt nem hiszem el. Ha valaki szeret valakit (még ha csak titkon is), akkor ilyet nem tesz.

Lehet, hogy gondolatban így szeretnél bosszút állni azért, amiért bántani szokott, és most azzal, hogy ezt a kérdést itt kiírtad, meg úgy mesélted el, mintha megtörtént volna ezt a fantáziálást szeretnéd felerősíteni.

Ha valóban megtetted volna, nem mesélted volna el.

2014. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
66%
Agybeteg kamus.Volt már barátnőd?Nyomi gyerek lehetsz.
2014. jún. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
osztálytalálkozón ezt mondd már el neki pár év múlva!
2014. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem :D Naivan úgy gondoltam, hogy csak az én általános iskolás osztályomban voltak ilyen idióták, de ezek szerint nem. Nálunk konkrétan ugyanezt csinálták, csak nem kólába, hanem teába.
2014. júl. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
100%
Látnod kellet volna engem olvasás közben! Bef*stam :D
2014. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
beteg vagy, haláli arc lehetsz.:D
2014. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs semmi baja.
2014. szept. 4. 15:03
 28/33 anonim ***** válasza:
majd meséld el neki a történetet :D kíváncsi vagyok mit reagál...ha lehet készíts videó felvételt :D tuti oscar :D
2014. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Á dehogy mondom el neki.. Hogy is mondanám el? Figyi, belevertem a faszomat a kóládba tavaly és megittad...

Ott süllyednék el szégyenemben és elgyepálna. Talán még a barátja is rámszálna... Bár már uj van neki, és még nem láttam. De inkább megtartom magamnak. Alig merek a szemébe nézni.

2014. szept. 4. 18:26
 30/33 Bellatrix:3 ***** válasza:
5%
Szerintem a válaszolók 90%-a csaj. :D Most nem azért én is az vagyok és elég felnőtt, de ezen besírtam a röhögéstőőől. Isteeeem, de nagy állat vagy. :D Mondjuk a csaj tuti meg is érdemelte. :D No de annyitól baja nem lesz, a kóla meg feldolgozta valszeg míg megitta. :D :DD De ez nagyon nagy xDD (Az én volt osztályomból is érdemelt volna ilyet pár ember. :D
2014. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!