Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdezni tőletek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezni tőletek, hogy a barátnőmnek mi baja lehet? 2 évig jártunk múlthéten minden jó volt erre a héten bevágta hogy szakítsunk, pedig nem adtam rá okot neki a szakításra!

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:
! Annyi volt az indoklása, hogy egyedülálló és szabad akar lenni és azt mondja mind a kettőnknek így lesz jó, mert azt érzi elég hamar lekötötte magát pedig soha semmikor nem kötöttem meg és nem szabtam meg neki semmit, hogy Hova és Mikor mehet! Meg még annyit mondott hogy szerinte nem leszünk már egy pár és ezt egész jól tudja! És nem lehet más fiú a képben mert azt mondta most minimum 1 évig nem akar semmi kapcsolatot! 5 napja szakítottunk és úgy viselkedik velem mintha soha nem jártunk volna és nem lettünk volna egy pár! 18/F
2011. máj. 22. 17:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Megdugták!
2011. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmult a szerelem. Apam mondta nemreg, hogy "ti nok csak szerelmesek tudtok lenni, szeretni azt mar nem".

Egyebkent egy honapja akartam en is szakitani a parommal, mert azt hittem mar nem szeretem de rajottem nem igazan menne a nelkule valo letezes. Amugy allitolag a 2 ev a "kritikus" mikor mar nem mukodik a kemia, es a "rozsaszin kodbol" valami mas lesz. Lehet ez a baratnodnek nem tetszett, de az is lehet, hogy ellaposodott a kapcsolatotok. Szamtalan oka lehet. Az meg, hogy csak ugy "hirtelen"... hat hidd el, amikor en ezt mondtam a paromnak, annak sem voltak elozmenyei, csak a fejemben.

Sajnalom, de kitartas, fiatal vagy meg, tuleled:)

2011. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!!! Rendes vagy !!!
2011. máj. 22. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
KAPCSOLATOT nem akar, csak szabadon dugni bárkivel.
2011. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy mindenkivel akar dugni egy az 17éves kettő nem úgy nevelték és nem olyan társaságba van ahol mindenféle ribik vannak és nem olyan stílusú meg nem szexéhes alapból tudom !!!!! de azért köszi :)
2011. máj. 22. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ez az egyetlen szabadság, amitől egy kapcsolat megfosztja az embert.
2011. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én tudok olyan eseteket ahol nem mult el az a rozsaszin köd tehát a szerelem meg maradt s csak hozzá jött a szerelem. ez azon mulik hoy mennyire tudja azt a bizonyos lángot éltetni fennt tartani a két fél. és ahogy az egyik hozzászoló is írta nem itt hanem egy másik kérdésnél: ha eszembe jut akkor/megtalálom akkor megirom ide
2016. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező a csajod miért nem előbb gondolkodott mielőtt bele vágott ebbe a kapcsolatba. ha előbb gondolkodik s rájön hogy mégse akar leköteleződni akkor talán ez a gond elő se jön
2016. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!