Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A múlthéten kinyaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlthéten kinyaltam a csajomat és elég rossz volt az íze, mivel még nem csináltam iejt nem tudom hogy ez normális?

Figyelt kérdés
A múltkor mikor nála voltunk akkor úgy alakult hogy lekezdtem kinyalni de elég rossz íze volt(már akkor be volt nedvesedve) ezért inkább abbahagytam. Normális hogy ijen rossz íze van??

2013. dec. 15. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
majd eljön még az az idö mikor mindent megadnál h v kit keményen kinyalhass. de amugy nem rossz az hidd el nekem
2013. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eperízre számítottál? Legközelebb mondd meg neki szex előtt fogyasszon el néhány mentolos cukorkát és mentolos íze lesz a puncijának.:D
2013. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ízlik a punetti. Elsőre hányingerem lett az ízétől, másodjára már szívesen nyaltam.
2013. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
lekezdtem kinyalni iejt :D
2013. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjam milyen íze van a csajod puncijának? Ha neked nem volt jó akkor ne csináld de most így ennyiből döntsük el mi a normális?
2013. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Generalis ***** válasza:
Milyen íze van ?XD
2013. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Zslt ***** válasza:
Az életmódjától függ, h milyen az íze. Megemlítheted neki, h ne cigizzen kevesebbet kávézon, ne igyon..stb.
2013. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

az én barátom pl. a volt barátnőjének utálta az ízét, de az enyémet nagyon szereti...

minden lánynál változó, hogy milyen íze van...

2013. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Generalis ***** válasza:
Mondjuk egy egészségesnek milyen az íze ?
2013. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet egyébként nemi betegség is...
2013. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!