Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Asszem beleszerettem az...

Asszem beleszerettem az egyetemi tanáromba. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na hát először is kezdjük ott, hogy valami irtó cuki, meg rohadt szexy de téll. és elég sokat segít nekem. szval sok időt töltök vele meg minden, de persze szigorúan a tanulás miatt. de asszem kezdek többet érezni iránta mint kéne. az oltári ciki lenne ha téll beleszeretnék, hiszen azért mégiscsak a tanárom

2014. jún. 30. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj történt már ilyen és történni is fog. Pl. a te esetedben is.

Ha véletlen így lenne majd titokban tartjátok:)

2014. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyetemen már nem olyan gáz, mint mondjuk gimiben (ne adj úr Isten általánosban), mert esetetekben már két felnőttről van szó. Szóval nyugi!
2014. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például van is egy olyan tanárom gimnáziumban, akinek a férje a volt egyetemi tanára. (Ezt csak gondoltam megnyugtatásul írom neked.)

2-es voltam

2014. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én középiskolámban egy lány és a tanára szerelmesedett egymásba, és amikor a lány leérettségizett, összeházasodtak.
2014. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Arra készülj fel, hogy ha összejöttök akkor nála nem vizsgázhatsz az adott tantárgyból. :)
2014. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
ugy irsz mint egy idiota, nem fer a fejembe hogyan jarhatsz te egyetemre.
2014. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
A hatosnak van igaza!
2014. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
66%
A hatosnak annyit üzennék, hogy nagyon hasznos válasz volt. Nekem meg az nem fér a fejembe, hogy, aki nem tud segíteni és rendesen válaszolni az minek ír ide? Nem tudod megtartani a véleményed? Ha tudsz, akkor segíts, ha nem akkor meg maradj csendben. Egyébként szerintem egyetemen már nem számít annyira, hogy kivel kavarsz, hiszen felnőtt emberek vagytok.
2014. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A hatos válaszírónak ezúton szeretném kifejezni legmélyebb bocsánatkérésemet a fogalmazásom értékelhetetlenségéért. Idegességemben gyakorta elveszítem a fejem, vele együtt pedig minden íráskészségemet is, de szeretnélek megnyugtatni képes vagyok viszonylat elfogadható formában is szavakba önteni a gondolataimat, majd azokat helyesen leírni.
2014. júl. 2. 23:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, ennek örülök. Nem feltétlenül kell úgy írni mint egy idióta.


A kérdéseddel kapcsolatban meg annyit mondanék, hogy azt csinálsz amit akarsz, felnőtt emberek vagytok mind a ketten.

2014. júl. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!