Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a tánáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tánáromba, tiszta szėgyen. Mit tegyek, merjek kezdemėnyezni? (f)

Figyelt kérdés

Mėg általános 8.ban " tanitott"...akkor lehetett 23 kb...

Mėg,akkor kėdeztėk töle a csajok,hogy hogy nėzek ki... az mondta nekik nagyon jol;)


Most a napokban láttam... uristen... vėgem van... nagyon jo...


A szemembe nėzet ės láttam rajta, hogy zavarba jött...

Beszėltünk egy kicsit... Folyton fogdosta a karomat, hogy ėn milyen izmos lettem ės, hogy jol nėzek ki:)


Szerinted mit tegyek?


Ėn 17f , öt nem tudom pontosan...kb 25



2014. máj. 29. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szégyen!
2014. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az... ėn nem vagyok ilyen,de ez a lány tönkretesz: |
2014. máj. 29. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen nem vagy? Attól nem vagy rossz ember, mert vannak érzéseid. Ha ő zavarba jön tőled és fogdos, meg dicsérget, akkor nyert ügyed van. :) Lassan haladj, bókolj neki azt szeretik a csajok ... ha lépsz egyet felé várd meg, míg ő is reagál, hogy ne maradj cikibe ha mégsem.
2014. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
en mar megdugtam volna a helyedbe
2014. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, megesik, emiatt ne utáld magad.

Viszont azért rizikós kikezdeni egy volt tanároddal... Attól is függ, hol laksz, mekkora a "nyilvánossága" ennek a dolognak. Az ő karrierjét ugyanúgy derékba törheti, mint a te jövődet, egy esetlege kapcsolat.

Szerintem, ha mint tanár csinálta ezeket (és miért ne?), hogy fogdosta a karodat, stb., ez mind valami laza, fiatalos forma akart lenni, haverkodás, jó kapcsolat tartása, stb. Nem kell feltétlenül mögé gondolni semmit. Sztem a legjobb, amit tehetsz: jó kapcsolatot tartani/kialakítani vele. Lehet, hogy így idővel te is másképp nézel majd rá ("csak" úgy, mint egykori tanárod), vagy akár az ő hozzáállása is megváltozhat feléd... Mindenesetre, ne rohanj ajtóstul a házba, és inkább csak barátkozz vele.

2014. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!