Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyetemi Facebook csoportok...

Az egyetemi Facebook csoportok nyitottak, vagy csak azt veszik be aki oda jár?

Figyelt kérdés

Nézzétek el, hogy nem értek annyira a facebookhoz csináltam a gimi miatt, aztán nem is használtuk a csoportot, és én se facebookoztam!


Arra az egyetemre fogok járni, de még ugye nem volt hírdetés, hogy felvesznek-e.

De a csoportban mindent írnak órarend változást, vizsgák, azt látom.


Beléphetek, nyitott csoport, vagy valakinek engedélyeznie kell azt?

Nem használom a facebookot, szóval nem értke annyira hozzá!

Gimihez kellett de az zárt csoport volt.



2014. júl. 11. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk, hogy melyik csoportról van szó, így aztán azt se, hogy az nyitott vagy zárt. Eddig az összes csoport, amire rákerestem zárt volt. De minek akarsz belépni, ha azt se tudod, hogy felvettek-e?
2014. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A minek zárt, és a más egyetemre járó ismerőseiméi is zártak. Nálunk csak akkor jött létre ez a csoport, miután megtudtuk hogy kiket vettek fel.
2014. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!