Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha küldött az egyetem emailt,...

Ha küldött az egyetem emailt, hogy van oldaluk, Facebook csoportjuk, azt jelenti felvettek?

Figyelt kérdés

Azt írják likeoljam a csoportot, meg a linket a kar honlapjához!

Felvettek ezek szerint? *_*



2014. júl. 7. 16:37
 1/10 anonim válasza:
100%

Szerintem ez csak az hogy tudják hogy oda is jelentkeztél, és küldenek mindenféle értesítést.

(sajnálom)

2014. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem augusztusban derülnek ki a ponthatárok?


Nem az egyetem dönti el és főleg nem a HÖK, hogy téged hova vesznek fel, hanem a központilag meghatározott ponthatárok.

2014. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"fejbelövi magát" Volt már ponthirdetés szerinted? Segítek, nem. Az előtt nem,, nem vesznek fel senkit. Bocsi a szarkazmusért de ez tényleg fájt.
2014. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam ki dönti el? azt hittem ez már azért van mert felvesznek vslószínűleg!
2014. júl. 7. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Baratom, ennyi esszel folosleges volt egyetemre jelentkezned.
2014. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

# 4:

Azért ez eléggé kétségbeejtő, hogy ilyen mentális kapacitással egyetemre jelentkeztél. A legijesztőbb, hogy valószínűleg fel is fognak venni...

2014. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg..hogy jelentkeztél egyetemre ha azt se tudod mikor van a ponthúzás? Felvin ott van nagy betűkkel, meg mindenki erről beszél.
2014. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden idiótát felvesznek... Politikusoknak hogy van diplomájuk?
2014. júl. 7. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden idiótát felvesznek akkor mit aggódsz? Azért egy 18 éves embertől több életképességet várnék. Kíváncsi vagyok hova jelentkeztél. Még a kategóriát se találtad el amúgy.
2014. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel jelentkeznek emberek egyetemre és még föl is veszik őket...

Gondolom te is csak olyan vagy aki elvégzi (jó esetben) a kis büfé szakját, aztán sír meg hisztizik, hogy miért nem kap sehol munkát.

Inkább tanulj egy jó szakmát, jobban járnál vele.

2014. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!