Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes iskolát váltani ezek...

Érdemes iskolát váltani ezek után már?

Figyelt kérdés
Most leszek szeptembertől 10.-es, de már annyira elegem van abból hogy folyton szívatnak engem az osztályban. Már nem csak a suliban, hanem a facebookon is piszkál engem, amit megosztottam cikket, odaírt egy felidegesítő szöveget, ami éjszaka vagy két óra hosszáig nem hagyott megnyugodni egy osztálytársam, aki nem hagy békén. A személyt letiltottam, na de mi lesz majd a gyakorlaton, ha látom? Biztos megmondaná nekem a magáét, meg a többi hogy miért tiltottam le meg ilyenek és ezek után is folytatnák a szívatást. Azért kell hallgatnom mindig egy idiótától a sértegetéseket, mert nem veszek részt az iskolai közösségben, tehát osztálykirándulás stb. Igazából sem az osztálytársakat, sem a szakmámat nem szeretem és át szeretnék iratkozni egy másik iskolába, és már tudnám is hogy hova, a közlekedés szakra. Régóta érdekel már és nem érdekel az élelmiszeripar, hogy azokkal a löttyökkel kell kísérletezni majd gyakorlaton. A gyakorlat augusztus vége felé fog kezdődni. Az egyik papírokkal vág fejbe, a másik direkt lefog engem, hogy ne tudjak védekezni, a harmadik hátba ver. Ilyen körülmények között tényleg nem szeretném a 3 évet ott tölteni a suttyók közt. Mit tegyek szerintetek? Apum hallani sem akar az átiratkozásról.

2014. júl. 12. 10:43
 1/5 A kérdező kommentje:
és amit megosztottam az engem említettek meg a szerkesztőség a fotózásban ami még sosem történt velem.
2014. júl. 12. 10:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érzed jól magad az osztályban, szakmát utálod, iskolát lehet váltani, már tudod, hogy hova mennél/mit csinálnál. Mindent tudsz, egyedül apádnak kell elmagyarázni, hogy miért van erre szükség.


Válts iskolát.

2014. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pár hete is azzal jött elő nekem, hogy annál csak nehezebb sulik léteznek Debrecenben... engem ez teljesen hidegen hagy
2014. júl. 12. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg apádnak a Bully címu dokumentumfilmet, egybol engedni fogja hogy átiratkozz.
2014. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De döntöd el mi akarsz lenni, apádnak ehhez semmi köze.


Másrészt viszont, engem is terrorizáltak iskolába, mondjuk én akkor még 6-7. -es voltam, és az én osztályomban (A) volt 1 a másikban (B) pedig vagy 3-4 cigány, aztán meg azt mindenki tudja hogy milyen primitívek, csoportba kemények stb.

Ugyan ez volt osztályban vagy egyszer csak nyakon üt, kezdeget stb nem neked kell magyaráznom.

És igaz hogy voltak barátaim, de ők is olyanok voltak mint én, életükbe nem verekedtek igazából, féltek stb, szóval ha valamelyik belém kötött (vagy valaki másba) akkor nem igazán csináltak/tunk semmit.


Na de, egyszer aztán elegem lett és megvadultam, elég rendesen megvertem, 2 évvel idősebb volt nálam és erősebb stb, de az motivált hogy egyszerűen mi rosszabb történhet? Tanárok leszarják, szülőknek nem fogom magyarázni, és legrosszabb esetben is csak elvernek, abba meg nem halok bele, nem igaz?


Szóval nem az a lényeg hogy legyőzd, hanem az hogy ne hagyd magad. Ha egyszer csak úgy rendesen pofán vágod ha hozzád ér, akkor is legfeljebb elver (agyon azért nem fog..) de ebből csak tanulni fog, mert ha tudja hogy ha beléd köt akkor te visszavágsz akkor már nem lesz annyira kedve...



Még így mellékesen elmodok egy másik "siker" történetet. Szóval egyik osztálytársamról van szó, ugyan az a szitu, mindig b****ogatták, főleg az egyik cigánygyerek, a haveromról meg azt kell tudni hogy rohadt érzékeny volt, nagyon hamar elkezdett sírni, később kinőtte de akkoriban tényleg szinte mindentől... persze ezért is nevettek rajta, meg csúfolták stb. de az egyik nap amikor belekötött az a cigány, akkor pont ezt használta ki... valahogy sikerült legyűrnie a földre, és úgy körül-belül lefognia, szóval a haverom pont a cigány gyerek feje fölött volt.. persze sírt ekkor is és hát ahhoz hozzá jártsz hogy folyt a taknya is természetesen :D és hát gondolhatod mi landolt a gyerek fején... elég gusztustalan igen, de nem volt jobb módja megleckéztetni a sz**házit, ekkora alázás után mondanom se kell h többé nem b****ogatta senki

2014. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!