Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem bírom tovább, ti is...

Nem bírom tovább, ti is ajánljátok ezek után másik közép suliba az átiratkozást? 16/F Többi lent;

Figyelt kérdés
Most leszek szeptembertől 10.-es, de már annyira elegem van abból hogy folyton szívatnak engem az osztályban. Már nem csak a suliban, hanem a facebookon is piszkál engem, amit megosztottam cikket, odaírt egy felidegesítő kommentet, ami éjszaka vagy két óra hosszáig nem hagyott megnyugodni egy osztálytársam, aki nem hagy békén. A személyt letiltottam, na de mi lesz majd a gyakorlaton, ha látom? Biztos megmondaná nekem a magáét, meg a többi hogy miért tiltottam le meg ilyenek és ezek után is folytatnák a szívatást. Azért kell hallgatnom mindig egy idiótától a sértegetéseket, mert nem veszek részt az iskolai közösségben, tehát osztálykirándulás stb. Én nem merek vissza szólni senkinek, mert én nem is vagyok egy erős fajta, meg nem az én stílusom. Nem cigizek, nem iszok. Igazából sem az osztálytársakat, sem a szakmámat nem szeretem és át szeretnék iratkozni egy másik iskolába, és már tudnám is hogy hova, a közlekedés szakra. Régóta érdekel már és nem érdekel az élelmiszeripar, hogy azokkal a löttyökkel kell kísérletezni majd gyakorlaton. A gyakorlat augusztus vége felé fog kezdődni. A tanár se tanított 1 éven át semmit, szinte csak 1 témánál ragadott le, és még hagyták, hogy a "tanítványai" irányítsák. Az egyik papírokkal vág fejbe, a másik direkt lefog engem, hogy ne tudjak védekezni, a harmadik hátba ver. Ilyen körülmények között tényleg nem szeretném a 3 évet ott tölteni a suttyók közt. Mit tegyek szerintetek? Apum hallani sem akar az átiratkozásról.

2014. júl. 12. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
ismerős a szitu sajnos jó pár évvel ezelött nekem is rosszul sikerült az iskola választás ,és én is utáltam bejárni mert nem éreztem magam jól a közösségbe kinéztek és rám szálltak még a tanárok is.a vége az lett,hogy belebetegedtem és kénytelenek voltunk iskolát váltani.szerintem nálad is célszerűbb lenne ,ha nagyon nem tudsz beilleszkedni akkor minnél elöbb sulit váltani ,nehogy te is beteg legyél tőle.
2014. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hihetelen,hogy mennyi rossz indulat van már a gyerekekben is.. tanárnőnek nem tudod elmondani? Osztályfőnöknek? Átiratkozni lehet átkéne.. de kitudja ott is lesz-ilyen gyerek. Inkább megkéne ezt a gondot oldani és merni szólni otthon is és a tanároknak is mielött jobban elfajulnak a dolgok.
2014. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

És +ban,hogy elkerüld az ilyesmiket kezdj el küzdősportra járni,utána garantálom,hogy nem fognak szivatni :)

Én is így voltam,a végén pedig a gyerek aki rámszállt hipp-hopp a földön találta magát :D

2014. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
47 kg-mal mit lehet kezdeni? semmit! nem lenne értelme a sportnak. a 160 centi magasságom miatt is lehet hogy szivatnak.
2014. júl. 13. 00:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Vágj bele, és iratkozz át. Beszélj Apuddal arról, hogy nem szereted a szakot, hogy konkrétan mást akarsz, és hogy szívatnak. Meg fogja érteni.

Sok sikert!^^

2014. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ilyen felfogással,hogy nem,nem,nem.... nem lesz jó vége :)

Az,hogy 47kg vagy nem jelent semmit,felfog jönni pár kiló +ba,csak jól kell csinálnod :D

2014. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy anyumnak mondok szinte el mindent, apumtól még szinte a jegyeket is eltitkolom...
2014. júl. 13. 00:44
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os: néha-néha szoktam egy kicsit barátomnál kondizni, de nem viszem túlzásba
2014. júl. 13. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!