Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Hogy ne legyen...

Mit tegyek? Hogy ne legyen bűntudatom a tanárommal szemben, aki végül jót akart nekem, de én olyan magamnak való vagyok, hogy rá se hederítettem, és most azt gondolhatja hogy utálom.

Figyelt kérdés
Vegyek neki valamit szeptemberben?

2014. júl. 13. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, csak mondd meg ezt neki, amit ide írtál. :)
2014. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jobb lenne ha vennék neki valamit,mert átengedett engem,és nem érdemeltem volna meg.
2014. júl. 15. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó, ha veszel neki valamit. A tanárok agya nem úgy működik, hogy "nesze adtam valamit, akkor te is ajd nekem valamit cserébe." Inkább mutasd meg, hogy szeptembertől jobban teljesítesz a tantárgyából, figyelsz az óráján, érdeklődő vagy, akkor látja majd hogy igyekszel. Ez sokkal jobb ajándék a tanárodnak, mint venni valami vacakot. :)
2014. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!