Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? Szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Szórakozik vagy komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már hónapok óta minden nap beszélünk, mindig érdeklődik mi van velem.

A legelején nem akartam tőle semmit,de aztán mikor találkozni hívott igent mondtam. Nem bántam meg,nagyon jól éreztem magam.

Elkezdtünk többször találkozgatni. Minden jól alakult csak időközben egy másik srác a múltamból,akivel soha nem tudtam hányadán állunk,felbukkant és nagyon összezavarodtam,amit persze az a srác,akivel találkozgatni kezdtem megérzett. Nem tudta,hogy mi bajom van,csak látta,hogy nem a régi vagyok.

Arra jutott,hogy nem működik köztünk a dolog, inkább ne erőltessük. Én belementem,mert így éreztem, hiszen a másik srác miatt eléggé szomorú voltam. (akiről közben kiderül,hogy csak szórakozott velem). Ezt el is mondtam a srácnak,akivel találkozgattam, gondoltam őszinte leszek, tudja meg,hogy miért változott meg a viselkedésem.

Ezután írtam neki egy hosszabb levelet,amiben leírtam,hogy nálam az érzelmek akkor tudnak kialakulni és akkor tudok egy normális kapcsolatot kialakítani,ha az illető a nehéz időkben mellettem áll,mindig van hozzám egy-két biztató szava és bizonyítja,hogy nem csak a testem érdekli.

A kapcsolat ezek után sem szakadt meg, írt ezek után is minden nap,azok után is,hogy néha elég bunkón írtam neki vissza. Időközben vizsgáim is voltak, azok miatt is ideges voltam,de nem zavarta mindig írt,kérdezte hogy hogy vagyok,sőt néha hívott is sétálni.


Most,hogy vége mindennek és megnyugodtam találkozni hívott pár napja. Találkoztunk is. Ugyan azt éreztem,mint az első találkozáskor, nagyon jól éreztem magam. Úgy vettem észre,hogy ő is. Séta közben egyszer csak megállt magához húzott megpuszilt majd megcsókolt. Elköszönéskor is ez volt.

És persze még mindig beszélgetünk. De most nem tudom,hogy ez mi volt. Miért csókolt meg? Mégis érez irántam valamit?


2014. jún. 27. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyértelműen érez irántad valamit
2014. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!