Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gondolhatja komolyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gondolhatja komolyan?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, nemrég ismerkedtem meg egy 22 éves egyetemista lánnyal. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, jelenleg gyakorlatilag járunk, néhányszor már úgy is voltunk együtt. Én kezdem nagyon megszeretni, de valahogy nem érzem olyan biztosnak, pl. mikor szóba jön h bemutat a szüleinek, mindig halogatja, vagy ha vmi komolyabb téma jön szóba mindig tereli a szót. Nagyon bizonytalan vagyok, hogy komolyan gondolja -e, vagy csak játszik. Szerintetek?
2014. júl. 7. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak még ahhoz frissnek érzi a kapcsolatot. Légy türelmes. Ha sok idő eltelik és a helyzet változatlan, akkor az bizony megbeszélésre fog szorulni
2014. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az is a pakliban van hogy fiatalabb vagy nála .Lehet hogy a szüleinek ez így nem tetszene .
2014. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!