Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Észrevettem hogy sok olyan...

Észrevettem hogy sok olyan téma van hogy a tanár nézi a diákot, de most komolyan miért véditek a tanárokat? Miért gondoljátok hogy a tanár nem kezd ki a diákkal? Mert a válasz mindig ugyan az.

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tanár is kikezdhet a diákkal, de akkor a diák időben jelezze ezt az iskola vezetősége, vagy a Szülei felé is. Legtöbbször csak a diákok fantáziája túl nagy és kamaszkorban egy mosolyt is már komoly szándékú jelnek vesznek. Lehet azért néz a tanár, mert nem figyel rá a tanár, de az is benne van, hogy azért néz, mert bejön neki.
2014. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Uborkaszezon.
2014. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Figyelj eleve ki hinne egy 16éves diáknak? senki! max a szülei

tanárok összetartanak ,amíg nincs tanú vagy bizonyíték

2014. júl. 13. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az még nem számít szexuális zaklatásnak, meg heti két-három órában párszor ránéz a tanár egy diákra, de ha úgy érzi, a diák, hogy ez számára nyomasztó, akkor beszéljen valakivel.
2014. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
A kamaszok egyszerűen nem tudják normálisan felmérni a helyzetet. Az nem kikezdés, ha valaki ránéz a másikra.
2014. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Világosítsatok fel, a nézés mióta minősül szexuális bűncselekménynek?
2014. júl. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Simon:Az nem bűn ha rád néz,de ha folyamatos megállás nélkül néz,az már ne is haragudj elég nyomasztó más embernek
2014. júl. 14. 13:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Természetesen megértem, hogy nyomasztó, de szerintem se kellene túlkombinálni. Azért is nézheti a diákot, mert a diák rendesen figyel órán és látja, hogy ő legalább képben van, de azért is figyelheti, mert a diák pont, hogy sokat beszélget órán és nem figyel, stb. Szóval ennek több oka is lehet. Persze az is benne van a pakliban, hogy azért nézi, mert tetszik neki a diák, de attól függetlenül, amíg csak nézi, addig semmi rosszat nem tesz. Szóval ennyire szerintem nem kéne "sakkban tartani" egy tanárt, hogy már az is baj, ha néz egy diákot.


(És ezt én diákként írom, nem tanár vagyok.)

2014. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben a kérdések pont arról szólnak, hogy a diák beleesik a tanárába és minden pillantást a szerelem jelének vél. Különben meg ha komoly szexuális zaklatásról lenne szó, akkor nyilván ott vannak a szülők, a többi tanár, akik segítenek, 1-2 pillantás, vagy mosoly még távolról sem jelenti azt, hogy bárki is ki akarna kezdeni a diákjával. 25/l
2014. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A diák , ha beleszeret egy tanárba/ netán egy idősebb pasiba (tapasztalatból mondom :( ) akkor minden kis apró kedvességet eltúloz, h vele kivételezok stb... :( :) 14/L
2014. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!