Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy álljak bosszút az összes...

Hogy álljak bosszút az összes tanáromon akik csak bántottak és megaláztak? Lelkileg és szellemileg is leakarom építeni őket.

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
ne akard. majd visszakapják az élettől.
2014. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Inkább keress egy pszichiátert.
2014. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
kezeltesd magad a pszichiátrián. hogy végre mentális problémáid ne legyenek, majd tanulj és érj el valamit az életben!
2014. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
inkább nőj fel! -.-
2014. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1.Te ezt nem értheted,csak visszaadom amit ők tettek velem
2014. júl. 20. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
ebből a hozzáállásból látszik, mennyire gyerek vagy még... nagyon éretlen..
2014. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell visszaadni. Előbb várd meg, hogy teljen el 20-30 év, ami alatt talán te is máshogy látod majd a történteket. Egyébként sem ismerheted pontosan a mozgatórugókat. Az ember meg mindent visszakap az élettől. Ha gonoszságot művelsz (még ha csak jogosnak vélt válaszcsapásként is), az mind visszaszáll majd rád. Egyébként se hagyd, hogy bármiféle negatív érzelem (bosszúvágy, revans) eluralkodjon rajtad, mert megmérgezi a lelkedet.
2014. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

én szétkentem egy szaros pelenkát a kocsija szélvédőjén vastagon a maradékkal meg ahol tudtam másnap alig bírtam ki röhögés nélkül amikor mesélte az osztályban :)

a pelenkát meg a visszapillantóra raktam

2014. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Minek? Túlságosan a lelkedre veszed pedig nem kéne. Ha már nem tanít a tanár, úgy is elfelejt, te meg nőj fel és tedd túl magadat ezen. Ha meg mindenáron bosszút akarsz tegyél az ágyába egy lófejet.
2014. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy elég intelligens ahhoz, hogy komolyabb következmény nélkül megszívasd őket.

Szellemileg nem fogod leépíteni őket, azt nem lehet.

Lelkileg lehet, de ahhoz még több ész és rafinéria kell. Az egyik osztálytársamnak sikerült régebben. Az osztályfőnök sírva ment ki az óráról. Minden tanárt szívatott.

Szerintem tényleg nagyon intelligensnek kell lenni, hogy ezt meg tudd tenni, úgyhogy te is viszonylag jól kerülj ki ezekből, keveseknek sikerül.

2014. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!