Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez már pedofíliának számít?

Ez már pedofíliának számít?

Figyelt kérdés

Voltam egy táborba ahol az egyik tanár (26 éves )khm eléggé szereti a lányokat .Ugy volt hogy a mi csapatunkkal beszélgetett de bezavartak minket az udvarrol ezert oda mentünk ahol mi aludni szoktunk.Matracok voltak.Egy darabig beszélgetünk es végülis ugy volt hogy ott is alszik.En meg egy másik barátnőm aludt mellette(14 évesek vagyunk).Es a másik lany eleg furán aludt szegeny tanárra dobálta a vegtagjait de o nem túrát le magáról őket .Nekem meg fogta a kezem(?) meg olelgetett (mielőtt le r*biznetek elárulom hogy azert finoman tiltakoztam).Meg csipkedte az oldalam.A barátnomet meg elvileg ugy ébresztette fel hogy a hasát simogatta es belekapaszkodott a nadragjaba es bugyijaba.

De amugy jo fej a csávó .Ez mar pedofilsag?



2014. júl. 20. 21:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Hivatalosan nem, amúgy meg igen. Bár ez inkább efebofília.
2014. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az mi?
2014. júl. 20. 21:43
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a tanárt azonnal el kell távolítani a gyerekek közeléből.

Aki így viselkedik az nem tanárnak való!

Mondd el a szüleidnek, vagy az osztályfőnöködnek, hogy mi történt. Ők majd eldöntik mit kell tenni!

2014. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

A pedofil testileg éretlen gyerekekre izgul. Gyakorlatilag ti már nem estek ebbe a kategóriába, a törvények szerint sem.


Az más kérdés, hogy visszaél a tanári mivoltával és erkölcstelen amit művel.

Pluszban egy felnőtt,érett férfi, akinek normális a lelkiállapota nem általános iskolásokra hajt, még akkor sem ha azok 18-nak néznek ki...


Én a helyetekben jelentettem volna a táborvezetőknek.

2014. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pedofília. A pedofilok csak nemileg éretlen gyerekekhez vonzódnak akik többnyire pár évesek. Ha egy felnőtt férfi tizenévesekre bukik akik már nemileg érettek akkor azt efebofiliának hívják.
2014. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Serdülők iránti vonzódás.
2014. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De en nem akartam neki rosszat :(.Birom ot.
2014. júl. 20. 21:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem pedofília, ettől függetlenül ez molesztálás. Lehet, hogy most még csap tapogat, de később mást is fog csinálni. Mindenképp mond el ezt a szüleidnek, majd ők intézkednek.
2014. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De csak egy év múlva fogunk ujra találkozni .Vagy ebbe az évbe max egyszer .
2014. júl. 20. 21:56
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
De más lányokkal fog találkozni...
2014. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!