Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyakonvag kérdése:

Hány éves kortól számít pedofíliának a pedofília a felnőtt részéről pl: 18 életév És hány éves kortól számít a fiatalabbik illetőrészéről pl 12 életév?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

18 éves kor alatt nem is beszélünk felnőttről, szóval a kérdésednek ezen részét nem értem.

Mai fantasztikus törvénykezés szerint már a 12 évesek is szexelhetnek, úgyhogy nem tudom, mi számít pedofíliának, nyilván az, ahol erőszak történik.

2014. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
12 évesen hogy a viharba lehet valaki pedofil te állatkirály?
2014. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
12-13 évessel csak 18 év alatti szexelhet. Afelett le kell ülni.
2014. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nemileg éretlen fiatalok iránti vágy. Ez a lényeg. Most ezt lehet magyarázni... Nyilván van pedofil, aki kompromisszumokat kötve 14 évessel próbálkozik, de ettől még az...
2014. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mert én ezt úgy értem hogy szerintem kicsit fura hogy van 14 éves ismerősöm akinek 21-néhány éves palija van és hát szerintem ez nem a legnormálisabb dolog nem tudom ti hogy vagytok vele?!
2014. jan. 8. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem pedofília . Az akkor az, hogyha nemileg éretlen lenne a lány...14 évesen ez nem áll fenn általában(bár én így voltam)


Persze nem zárja ki, a tény hogy nemileg érett lánnyal próbálkozik, azt, hogy pedofil lenne, de ez még nem igazolja egyátalán.

2014. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!