Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gáz, ha valaki fiú...

Mennyire gáz, ha valaki fiú létére nem jó fizikából és az iskolában majdnem megbukik belőle?

Figyelt kérdés
És nem azért mert lusta, hanem mert tényleg nem érti az egészet.
2014. júl. 24. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nemhez kötöd a dolgot?

A fiúk pl. nem sírhatnak?

Nálunk (gimnáziumban) a lányok voltak jobbak fizikából, és akkor mi van...

Abban legyél jó, ami érdekel és amit későbbiekben is szeretnél csinálni.

2014. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek szeretni a fizikát. Ha egy fiú humán beállítottságú, akkor szeresse a törit meg a magyart. Csak szeressen valamit, és amit nem szeret azt is tanulja annyira, hogy ne bukjon meg.
2014. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ez miért lenne "gáz".

Én humán beállítottságú vagyok, nyelvek, irodalom, történelem jól ment, viszont fizikával, matematikával ki lehetett kergetni a világból. Fiú létemre az autók, mechanikus dolgok sem érdekeltek, ennek ellenére mégsem érzem, hogy kevésbé lennék férfias. Nem lehet mindenki egyforma.

2014. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz!Én mindenből jeles voltam de a fizika es a kémia általában kettes és a hármas között ingadozott.
2014. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem minden fiú reál érzékű, illetve sokszor inkább a tanár hibája, hogy képtelen tanítani.

keress olyan fizika tanárt, aki szereti amit csinál és ért is hozzá, hogy korrepetáljon.

2014. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
fizika? az a legjobb tantárgy a világon
2014. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt látom iszonyatosan sok függ a tanártól, hogy a gyereknek milyen lesz a viszonya adott tantárggyal.

Mondok egy példát:

A fiam fizika fakultációra ment 9.-ben. A tanárnő annyira nem kötötte le a gyereket, hogy örültünk a 3-asnak és utálta a fizikát. 10.-ben leadta a fakultációt, átkerültünk egy másik csoportba, másik tanárhoz. Ott imádta a fizikát, 5-ös volt belőle. 11.-ben fel akarta venni ismét a fakultációt, mert annyira szereti...., féltem tőle....

Hála a jó Istennek, a 10.-es tanár lett a fizika fakultációs tanár, igy tovább szerethettük, emelt szinten érettségiztünk és szeptemberben kezdi a BME-t.

Hát ennyi múlik egy tanáron.....

2014. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, azért nagyon sok múlik a tanáron. De szerintem ha egy gyerekben alapból benne van az, hogy érdekli, és a szabadidejében is szívesen foglalkozna az adott tantárggyal, akkor azért alapból meglesz az az "indíttatás", vagy hogy is mondjam..Szóval értitek. Nekem is borzalmas tanárom volt töriből, mégis imádtam.
2014. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, de ritka, főleg fizikából, kémiából...

Ha utálod a tanárt, utálod a tantárgyat is amit tanít...., nincs siker élmény, ráadásul ha nem is érted, akkor nehéz önszorgalommal felhozni magad....

2014. júl. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha kosárlabdából zseni, és magyarból is jeles, akkor nem gáz, ha fizikából gyenge. De valamiből legyen azért kimagasló!!!
2015. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!