Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában csufolnak. Mit...

Az iskolában csufolnak. Mit tegyek hogy befejezzék?

Figyelt kérdés
már elegem van hogy mindig a kinézetem miatt csufolnak! tudom hogy nem vagyok szép de azert egesznap mindig halgatni hogy nagy az orrom meg hogy csontváz vagyok meg hogy csufság..szerintetek mit tegyek??
2014. máj. 29. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Csúfold vissza őket.Mindenkinek van valami hibája, érzékeny pontja.Találd meg ezt bennük és hangoztasd, akkor abbahagyják.
2014. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi..megprobálom.:)
2014. máj. 29. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodt hangon magyarazd el, hogy nem, te nem fogsz ongyilkos lenni a moobing miatt, de az elofordulhat, hogy sosavat ontesz az arcukba, es akkor ok sem fognak jobban kinezni...
2014. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kit kell megverni?;)
2014. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pár csicskát.xd
2014. máj. 30. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, akkor egy idő után abbahagyják, mert látják, hogy nem tudnak vele felhúzni, és úgy már nem lesz nekik olyan poén.
2014. jún. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
alsó tagozatban engem is az orrom miatt szekáltak...rájöttem hogy minél jobban foglalkozom vele annál jobban csinálják így hát nem vettem fel a csúfolást és abba is hagyták :) az meg hogy"nem vagy szép" azért meg tudsz tenni
2014. jún. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!