Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha iskolában a folyosón...

Ha iskolában a folyosón megszólítana titeket egy magányos, önbizalomhiányos gyerek, milyenek lennétek vele?

Figyelt kérdés
Beszélgetnétek szívesen?
2014. máj. 28. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, szeretek ismerkedni
2014. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Én igen, bár elég jóindulatú ember vagyok, szóval nem hinném, hogy mérvadó lennék ebben a helyzetben.
2014. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezném tőle, hogy fent van-e gyakorin.
2014. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan egyszerű. Mert, ha egy kretén vagy, akkor lehet kellemetlen a dolog :D De persze ez ne tartson vissza. Csak tudd, hogy esetleg sokat kell próbálkozni. És közben gyakorolni. És egyre jobbnak lenni abban, hogy a másikkal való kommunikációdból ő úgy jöjjön ki, hogy jobb a kedve mint előtte.
2014. máj. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves lennék hozzá, meglepődnék. Örülnék hogy megszólított egy magamfajta gyerek, kiváncsi lennék rá. De az is lehet hogy meg lennék ijedve tőle.
2014. máj. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Én beszélgetnék vele, de csak akkor ismételném meg a találkozást, ha van esze és normálisan képes viselkedni. Ha ezek megvannak, tőlem jöhet.
2014. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedvesen, és semmiképp nem lekezelően. nem tudhatom, hogy miért olyan az illető, amilyen. én is magányos és önbizalomhiányos voltam, bántott a visszahúzódásom miatt mindenki, aztán senki nem tudta, hogy milyen családi balhék voltak nálunk otthon, miért lettem én "szociális selejt". engem amúgy is vonzanak az introvertált, zárkózott emberek.
2014. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden normális ember némi jóindulattal fordulna felé és dumálgatna vele. Jó esetben kiderül, hogy ő is értékes ember és be lehetne mutatni másoknak is és még a végén kialakulna egy haveri köre. Rosszabb esetben, ah nem szimpi, akkor is finoman lehet az ember távolságtartó, de nem kell megbántani!
2014. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!