Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » "Óriás" dilemma gyötör. Mit...

"Óriás" dilemma gyötör. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
13 éve érettségiztem (31 éves kétgyermekes anya vagyok). Anno szakközépben volt egy lezáratlan ügyem egy évfolyamtárs fiúval, akibe szerelmes voltam, viszont ő őrlődött, hogy viszonyt kezdjen-e velem. A fészbukon napi rendszerességgel ránézek, - tudom, helytelen, mert férjnél vagyok -, de nem tudom bejelöljem-e, hogy több fotót lássak róla, követni viszont nem akarom. Gondoltam rá, hogy megjelölöm,legrosszabb esetben visszautasít. Mit javasoltok?

2014. júl. 24. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Minek? Ha ő örlődött rajtad... ráadásúl férjnél vagy.Akkor mit akarsz?Már bocs....
2014. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk is van egy 40 feletti ismerősünk, bár ő férfi, aki hasonlóan hozzád kezdett megőrülni. Sőt, randizgatott is a csajjal, majd odaköltözött hozzá, de egy-két hónap után megjött az esze.
2014. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Mondj le róla - ne rúgd fel a családi életedet, hacsak nincs rá egyéb ok is.
2014. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nincsen ebben semmi. Ugyanebben a helyzetben voltam, én bejelöltem, visszajelölt, de írni nem írnék neki, párja van neki is, nekem is. Nosztalgiázni jó, ennyi.
2014. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Én sem látom, mi értelme lenne.
2014. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Még mindig több értelme van, mint olyanokat bejelölni meg visszaigazolni, akinek az adatlapjára többet sá sem nézel.
2014. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ügy lezárva, lapoztam az életem könyvében. Köszönöm a megerõsítést :)
2014. júl. 24. 18:18
 8/8 anonim válasza:
"fészbukon" XDDD az facebook
2014. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!