Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakítottunk a barátommal 3...

Szakítottunk a barátommal 3 év után, most vasárnap viszont találkoznék egy másik sráccal, csak félek anyuék kiakadnának?

Figyelt kérdés
Szegény anya eléggé kiakadt a szakitáson,szóval nem merem mondani, hogy találkoznék mással. De hazudni se akarok. 20 éves vagyok, tanulok, itt lakok még velük.
2014. júl. 26. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy gondolom, hogy ez a te kapcsolatod volt, nem édesanyádé. Ergó ez a te magánügyed, amin, ha kiakad, az ő dolga. A te életed, és ha te már készen állsz egy új randira, akkor az a te dolgod. Attól még, hogy velük laksz, lehet magánéleted.

Nem kell hazudni, le kell ülni, és elmondani neki, amit gondolsz/ érzel.

2014. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Társfüggő vagy?
2014. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez a te életed, elvileg felnőtt ember vagy. Ha találkozni akarsz valakivel, hát találkozol, ha anyukád kiakad, hát kiakad.

Az élet meg ilyen, furcsa dolgokat produkál néha, én hosszú évekig jól megvoltam egyedül, mivel nem vagyok könnyen szerelmesedő típus, nem vágytam kapcsolatra, aztán jött valaki, akibe beleszerettem, de nem illettünk össze, két év után szakítottunk. Azt hittem, újabb hosszú, egyedülálló évek jönnek, amit nem is bántam, erre már egy hónap múlva randiztam valakivel, aki később a férjem lett.


Ha úgy érzed, szimpatikus a srác és fel vagy rá készülve, akkor ne hagyd ki akkor sem, ha anyukád ideges lesz.

2014. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Mért akadnának ki ez a te életed neked kell tudni h mit akarsz, kitől és milyen gyorsan.


Mi volt a szakítás oka ha nem titok ?

2014. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából ez a te magánügyed.Tedd,amit diktál a szíved,anyud tanácsait meg hallgasd meg azért,ha nem is mindig fogadod meg.
2014. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, már régóta fontolgattad ezt a szakítást és már elmúlt a szerelem. Akkor meg miért ne?

Olyan hülyeség, hogy egyesek azzal jönnek, hogy szakítás után ennyi, meg annyi időt KELL hagyni amíg újba kezdünk.

Persze, ha még vannak érzelmek, akkor nem árt egy kis idő. De ha már nincsenek, akkor mi a francra várj, ha találkoztál valakivel, akihez vonzódsz, aki érdekel?

Mit vár anyukád? Hogy két éves gyászt viselj?


Ahogy már írták, hallgasd meg anyukádat is lehet, nem árt odafigyelni a tanácsaira, de alapvetően ez a te életed, a te döntésed.

2014. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!