Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Albérlet a tanáromnál (? ) :V

Albérlet a tanáromnál (? ) :V

Figyelt kérdés
Már nagyon el akarok itthonról költözni albiba. Böngészgettem a hírdetések között,és láttam,hogy az egyik tanárom címén kiadó egy szoba. Merjek jelentkezni? Nem gáz ez? Sürgős lenne,és nincs más albi. De ez elég fura szitu lenne :0 vélemények?

2014. aug. 3. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lány vagy?
2014. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes szituáció lenne. Nem hiszem, hogy valódi a kérdés, mert azért van bőven más albérleti lehetőség, de azért a gondolattal érdemes eljátszani. Valószínűleg a tanárod furcsállná eléggé, és talán ő nem engedné, de ez a személyiségétől függ. Ahogy az is, hogy "gáz-e".
2014. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,igen. És keresgettem máshol is,de azok messze vannak,én meg azért nem akarok túl messzire menni. Nem akarok válogatós lenni,de ha már önfenntartó lennék,gondolni kell az utazási költségekre is. Amúgy tényleg nincs sok albérlet.
2014. aug. 3. 14:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég abszurd lenne, nem is hiszem hogy a tanárod kiadná neked a szobáját. Együtt töltenétek az estéket, a hétvégéiteket, mégis hogy lehetne objektíven kezelni így az iskolai kapcsolatotokat, hogyan osztályozhatna?
2014. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok én senkivel együtt tölteni semmit,csak egy szoba kell,ahol meghúzom magam. Amúgy jófej tanár,bár nem tudom,nem venné-e zokom vagy venné zaklatásnak. De lehet nem éri meg a próbát se,és inkább várok más lehetőségre. :(
2014. aug. 3. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, ha rájönne az iskola igazgatósága, akkor nagy bajba keveredhettek, nem tartanák túl etikusnak.
2014. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De nyilván a konyhát, a fürdőt közösen használnátok, csak egy szobát veszel ki végül is. A házimunkában is részt kellene venned olyan szinten hogy azért takarítanod kellene magad után. És mindezt a tanárod házában? :S Elég gáz.

Plusz szerintem a tanár az állását is veszélyeztetné ezzel.

2014. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves vagy?
2014. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
18
2014. aug. 4. 09:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet,akkor már inkább várok vagy elmegyek máshová,de nem akarom,hogy miattam bajba kerüljön. :( Köszi a válaszokat!
2014. aug. 4. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!