Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldre akarok menni dolgozn...

Msebi06 kérdése:

Külföldre akarok menni dolgozni, oda mennyi pénz kell induláshoz?

Figyelt kérdés
Voltak itt hétvégén régi családi barátok, akik már vagy 40 éve int laknak Ausztriába. Felmerült hogy kimennék én is jövő nyáron, mert 1 van 1 év suli. Mondták segítenek albérletet, meg munkát találni. Ilyesmit tudnak, hogy árufeltöltő meg hasonló, de mondták el kell valahol kezdeni, és utána lehet följebb kapaszkodni. Ha ebbe belevágok mennyi pénz kell a szállásra, rezsi, kell még valamire? Esetleg valami papírmunka? Mire kell ilyenkor még figyelni? Hosszú távra tervezek.

2014. jún. 5. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Fél millával nagyon szűken és kockáztatva a sikertelenséget vághatsz neki.
2014. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én kevesebbre számítottam, majd meglátjuk. Én inkább megkockáztatom, minthogy itt maradjak. Nagyon magyar párti vagyok, de ez a helyzet az országban már kiakaszt.
2014. jún. 7. 06:37
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj Kérdezõ de amit írsz annak felét nem érteni. Hogy akarsz te így külföldre menni. Árúfeltöltõbõl hova fogsz szerinted felkapaszkodni? Tudsz németül, vagy szerinted magyarul fognak ott beszélni hozzád, csak a te kedvedért? Ilyen embereknek nem is kellene ilyesmin gondolkodni
2014. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!