Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akiknek itt van párjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek itt van párjuk, ti hogyan öltözködtök (őszintén), hány ezer ft-os cipőtök van, hány darab (márka) 1-1 évszakra lebontva, milyen és hány darab nadrágotok és pólótok, pulcsitok van? Tehetősek vagytok, vagy kevésből kihozzátok?

Figyelt kérdés
Egyedi öltözködésetek van, vagy az a tipikus csordaöltözködés, hogy Converse cipő, csőnadrág és a tipikus nyálfiús stílus? Mi fogta meg a barátnőtöket bennetek? Kinézet, vagy jellem? Őszintén.
2014. márc. 2. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést:-o
2014. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Inkább csőnacikat hordok,meg kapucnis felsőket. Egyikük sem méregdrága,sőt,nem is márkásak. A cipőm sem. Sőt,elárulom,a cipőm a kínaiban vettem. Sima fekete sportcipő,fehér csíkokkal az oldalán.

Eléggé sok pulcsim,pólóm van,de átlagos darabok,nem kerültek horribilis összegekbe.

Nem mondanám,hogy követem a divatot,megvan a saját stílusom,de semmi extra.

Kedvenc párosításom piros,kapucnis pulcsi,fekete-láncos csőnadrág.

Ami extra lehet,hogy szeretem a kiegészítőket.

Bal kézen egy ezüst karkötő,amit még az egyik gyerekkori legjobb barátnőmtől kaptam karácsonyra,a másik karomon pedig egy számomra nagyon kedves karkötő van,amit szintén egy gyerekkori barátnőm adott. Bal kézen hordok kettő gyűrűt,ezüst nyakláncot,bal cimpámba kettő fülbevaló van,de nem kövesek,hanem karika,az egyik tüskés,a másik fekete,arany sárkány mintával. Jobb fülembe pedig három helix piercing található.

Elsőre a külsőm fogta meg a barátnőm,majd a belsőm miatt szeretett belém.

Ha csak a külsőm miatt szeretne,annak semmi értelme nem lenne.

2014. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

5 pár cipő, 8-10 pulcsi, kb ugyanannyi nadrág, 4 kabát, pólót nem tudom pontosan 15 kb.

Fontos a minőség.

Nem hordok sem csőgatyát sem converse cipőt.

2014. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Őszintén én turkálóból szereztem a pólóim nagy részét (első körben magamtól eszembe sem jutott volna odamenni, csak a barátnőm unszolt, hogy menjünk), így van legalább 30 darab. Pulóverből cipzáros kapucnis (vagy kapucni nélküli) van 4 vagy 5 darab. Van egy darab túrabakancsom, amivel téli és hidegebb időkben megyek utcára, van egy Mustang cipőm és egy német Aldiban vásárolt cipő. Kabátként most elsősorban bőrkabátot hordok. Nadrágokat pedig majdnem elfelejtettem... Azokat elsősorban C&A-ban vásárolom, darabja úgy 7-8k és van 5-6 belőle jelenleg.


Converse és hasonló márkájú hulladék kínai szarokat egyébként sem vennék annyi pénzért, mint amennyibe kerülnek.


Barátnőmet a külsőm és a jellemem is megfogta. Nem vagyok ronda, de nem is vagyok Adonisz és nem öltözködöm nyálfiúsan. Abszolút nem vagyok tehetős.

2014. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fura egy kérdés :D


Úgy öltözködök ahogy nekem tetszik. Leginkább Deszkás ruházat mert nekem ez jön be. Volcom/Vans/Adio márkák. Cipőt ha kiakarod emelni leginkább Vans vagy DC. Nem vagyok gazdag, de csóró sem. Volcom sapkámat szeretem, de nem fullcap mert az nem áll jól.


Akárki akármit mond először a Külső ami megfog. Ha valaki megtetszik külsőre utána kezdesz érdeklődni legtöbbször. Ha viszont a belsőd nem igazán jó akkor b*szhatod a külsőd is! :)


Az én bnőm valamint a volt barátnőim is mind hasonló stilusúak voltak. Ez igy megy mindenhol. A pávák a pávalányoknak jönnek be, a Rocker srácok a rocker lányoknak, A deszkás srácok pedig a deszkás lányoknak. Néha van átfedés de tapasztalataim szerint ritka. PL: én utáltam világ életembe Minimal bulikba járni, inkább DnB/Dubstep ami miatt minimalos csajokkal nem valószinü hogy egy hullámhosszon lennék.

2014. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. márc. 2. 14:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?
2014. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én senkit sem pontoztam le. Mindenféle választ szívesen veszek.
2014. márc. 2. 14:11
 9/13 anonim ***** válasza:

# 7:

Na én felpontoztalak, hogy megnyugodjon a lelked.

2014. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy a barátom nevében írom, de neki van kb 5 rövidujjú és kb 3 hosszúujjú pólója, meg kb 2 cipzáros pulcsija, 3 farmer talán (normális, nem csőgatya), és talán ha 2 pár cipője. utál vásárolni, mindent úgy kap, vagy ha nagyon szükséges, akkor haláli sok unszolás után nagy nehezen elmegy és megveszi magának.


nem mondanám, hogy nagyon stílusos vagy kirívó, de nem is csordaöltözködés. olyasmi, amiben jól érzi magát, és embernek néz ki benne. mondjuk nem kifejezetten tehetősebbek, inkább amolyan átlagos anyagi helyzetűek, de nem a márkás cuccokra utazik, hanem arra, ami tetszik neki és viselni is tudja.


elsősorban nyilván a külseje fogott meg, bár nem a ruházatát értem ez alatt. ha tucatpasinak nézne ki, szóba se álltam volna vele, ez tény, de mivel normálisan öltözködik, ezért ez a kérdés teljesen értelmét veszti. az arca volt az, ami megtetszett elsőre, de persze azután megismertem, és így szerettem bele.

2014. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!