Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányok, ti hogyan öltözkö...

Duci lányok, ti hogyan öltözködtök melegben?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok rövidnadrágot hordani, mert narancsbőrös a combom, a szoknya pedig rettenetesen áll, mert széles a csípőm. A derekam viszont szép, meg cicim is van, viszont minden egyes halásznadrágban nagymamásnak érzem magam. Valami tipp, hogy csinos lehessek? 23 éves vagyok.

2014. máj. 24. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Képet kaphatunk az alakodról?
2014. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
'A' vonalú szoknya? Az szinte mindenkinek jól áll.
2014. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A vonalú szoknya, térdig érő streccses farmer rövidnadrág.
2014. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Ruha? Nekem is borzasztóak a szoknyák, mert felfekszenek a csípőmre és még nagyobbnak látszik tőle, de a ruhák valahogy nem :) De szerintem simán felvehetsz rövidnacit, nem gáz a narancsbőr, mindenkinek van. Igyál több vizet, nekem az borzasztóan csökkentette egyébként.
2014. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

[link]


ilyesmiket :)

2014. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
"nem gáz a narancsbőr" szerintem ezt te magad sem gondoltad komolyan...
2014. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
laza, könnyű anyagú nadrág hozzá egy sima egyszerű top
2014. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A laza nadrágokkal az a bajom, hogy olyan érzésem van bennük, mintha ide-oda rengnék, vagy mi... ha értitek :D ruha, szoknya azért sem jó, mert sajnos kidörzsölődik a combom. Kb ilyen alakom van: [link]
2014. máj. 25. 15:30
 9/13 anonim válasza:
90%
Ha egy ruha vagy szoknya felvételétől csak az tart vissza, hogy kidörzsölődik a combod, akkor ajánlom a térd fölöttig érő biciklis nadrágot alá! Egyáltalán nem látszik szoknya alatt, nekem eddig mindig bejött!
2014. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél lányt azon a nadrág tökéletesen áll! Csak a felsőt cserélném le egy V nyakúra vagy kerek nyakú színesebbre.


Amúgy én is az egyberuhát ajánlanám Neked. Maxiruhát pl. Én imádom pedig én se vagyok vékony.

Kidörzsölődő combokra tegyél hintőport naponta többször. Ruha alatt nem látszik egyáltalán meg nem kell sokat belőle.

2014. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!