Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mivel lehet viccesen megszivat...

Mivel lehet viccesen megszivatni az osztálytársam suli közben?

Figyelt kérdés
rendeseket!! 7.esek vagyunk!és már régota tartozom neki egy szivatással csak még nem tudom mivel...

2014. aug. 11. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem régen hazafele uton a sulibol mindig kis koveket raktak a taskamba es baromi idegesito volt otthon mikor pakoltam a taskamba a konyveket ki-be xdd de csak poen volt :D
2014. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi azt csináltuk régebben hogy egyik oszitársunk táskáját teletömtük plüssállatokkal meg egy cumisüveget ráraktunk a tetejére és mikor vette kifelé a cuccait akkor csak hopp, kiesett belőle és volt röhögés rendesen :P Meg a telóján a csengőhangot megváltoztattuk vmi cikire és aki ismerte a számát az felhívta óra közben és égett mint a gyertya az illető :D
2014. aug. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi ha van még irjatok!!! :)
2014. aug. 12. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!