Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiú osztálytársam mindig csak...

Fiú osztálytársam mindig csak a fiúkat nézi. Akkor ő most meleg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 00:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
70%
mikor nézi őket ha meztelenek a tesiöltözőben vagy általánosan ha az első jaja ha 2. nem tom
2014. jún. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Én jobban megnézem a lányokat mégse vagyok se bi se leszbi. Kevesebb pasi jön be mint amennyi csajra van okom féltékenykedni
2014. jún. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan ugyanúgy vagyok ezzel, mint a 2. válaszoló. :) Lehet, hogy a fiúkkal is ez van...
2014. jún. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akár biszex,lehet akár homoszexuális,de bármi is,el kell fogadd!

Azonban lehet azért nézi őket,mert fél tőlük,vagy mert éppen barátkozni akarna,csak nem mer odamenni,vagy...szóval ennek sok célja lehet.

2014. jún. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

egy idióta is ezt találta ki rólam régen, mert véletlenül ránéztem az alsógatyájára az öltözőben. Pedig marhára nem érdekelt, csak valamiért arra néztem egy pillanatra.

Nálam ez úgy van, ha van egy kínos helyzet, szinte biztos, hogy úgy reagálok, hogy félreérthető legyen.

2014. jún. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem feltétlenül, sőt az ellenkezője is lehet. Esetleg vetélytársakat lát bennük, ezért megpróbálja felmérni, hogy milyen esélye lehet egy összecsapás alkalmával.
2014. jún. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
már mindenkire kitalálják, hogy meleg... aki a haverjánál alszik, aki divatosan öltözik, aki nem csajozik 16 évesen még...stb. ez valami új divat lett, úgy látszik...
2014. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
nem mind1?
2014. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogy mennyire lát vetélytársakat bennük, mert egy zárkózott egyén, csak velünk beszélget meg nevetgél (elől a terem sarkában ülünk négyes fiúcsapat), az osztály 4/5-e lány, de soha nem beszél egy lánnyal se! van még 3 fiú hátul, az egyik elég jól néz ki, kéthavonta edzőtáborban van és ha ő felel, végig rajta tartja a szemét...


Amúgy első hozzászólók: a féltékenykedés/irigykedés sokkal inkább a nőkre jellemző, nem ránk :P ő meg biztos nem egy ilyen alkat...

2014. jún. 29. 10:39
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
szerintem igen.
2014. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!