Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudnám megszívatni az...

Hogy tudnám megszívatni az egoista osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy egoista, önimádó, nagyképű, sznob fiú az osztályomban. Állandóan piszkál másokat, engem is. Azzal szórakozik, hogy sérteget és megbántja az embereket. Jövő héten megyünk osztálykirándulásra és meg akarom szívatni. Tudtok valami olyan dolgot, amitől örökre leszáll rólam/rólunk??

15/L



2013. máj. 23. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is van egy ilyen osztálytársam,utálom,

mi állandóan avval idegesítjük,hogy nagyok a fülei.

Szerintem a te osztálytársadnak is vannak hibái,mint mindenkinek,találd meg őket és avval idegesítsd.

2013. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
http://www.youtube.com/watch?v=THi2UltMF08 ezt és videót róla mindenképpen!:D
2013. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
89%
de amúgy ne hagyjátok magatok, szóljatok vissza neki, nekem is van ilyen paraszt osztálytársam.
2013. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyeneket nem megszívatni, hanem leszarni kell... Általában az ilyenekkel otthon nem törődnek és így próbálják magukra vonni a figyelmet... Csak ne figyelj rá! Úgyis csak azért csinálja, hogy bosszantson, ha pedig látja, hogy nem ért célt, akkor meg úgy is megeszi majd az ideg és egy idő után majd leáll! Kitartást! ;)
2013. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elalszik, tedd a kezét meleg vízbe, mire felébred, be fog pisilni :D óvatosan csináld, de működik :D majd írd meg hogy sikerült-e :D
2013. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös ez tényleg beválik? Köszi, majd megpróbálom!! :D
2013. máj. 25. 16:09
 7/10 anonim válasza:
100%
A tejszínhabos trükk is lehet hogy beválik!!!:)
2013. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de még várok válaszokat. :)
2013. máj. 27. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem elég sok ötletet mondtak itt neked. A legegyszerűbb, ha nem figyelsz oda rá, vagy ha úgy csinálsz mintha nem figyelnél. Odamegy, piszkál, beszólogat és ilyenkor nem is kell odafordulni, vagy egyáltalán úgy csinálni mintha észrevetted volna, ha még csinálja főleg ha feltesz egy kérdést, akkor úgy fél perc után kell odafordulni: bocsi mondtál valamit?

Egyébként az én osztályomban is voltak ilyenek, folyamat piszkáltak, aztán nem értették, hogy miért nem veszek részt semmilyen osztályprogramban. Jó persze menj el és szívasd meg őket, de az osztálykirándulás inkább arról szól, hogy jól érezd magad!:)

2013. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. máj. 30. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!