Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hány kötelezőtök van?

Hány kötelezőtök van?

Figyelt kérdés
Most megyek 10.-be. 14 kötelezőm van 10.-be (aki nemhiszi annak felsorolom) + 9.-ből maradt 4.. Teljesen kiakadtam hogy olvassak ki 18 könyvet egy év alatt + mindhez részekre tagolt olvasónapló. 1.kérdés: Nektek most nyárra és évközbe hány kötelezőtök van? Leginkább azok válaszát várom akik most mennek 10.-be de a többiek is írhatnak akik iskolásnak érzik magukat :) 2.kérdés: Te kiolvasnád mind a 18 könyvet? Én nem fogom mindet remélhetőleg:D Talán 2-3-at:D

2014. aug. 14. 22:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 10.-ben kettő volt (Csongor és Tünde, Werther)...Most 11.-es leszek, egyelőre még nem tudjuk, majd évközben lesz megmondva, hogy mik a kötelezők, és feladva is (jó, ez logikus) akkor lesz.

Amúgy nálunk általánosban volt olyan, amit fentebb írtak, hogy volt X számú kötelező, és azokat szétosztotta a tanárnő a diákok között.


2. kérdésedre válaszolva:

Nem, nem olvasnám el, ezt a kettőt sem olvastam. Még 9.-ben az első feladottat elolvastam, akkor láttam, hogy simán lehet az elolvasása nélkül is 5-öst kapni, szóval utána már csak rövidített tartalmat olvastam, vagy filmet/előadást néztem. De én általánosban is összesen csak kettőt olvastam el asszem'.

A Romeo és Júlia nagyon tetszett filmben, utólag azt mondom, akár el is olvasnám. Azt hiszem valami '60-as évekbeli filmet néztem, nem tudom pontosan, de nem a legújabbat és nem is a legrégebbit.

Csongor és Tündéről YouTube-on néztem előadást + összefoglalót olvastam, ennyiből pont elég tudást szerettem.

Az ifjú Werther keservei/szenvedései-ről pedig úgy szereztem a "tudásom", hogy elolvastam pár tartalmat + néha bele is olvastam a könyvbe, de nem tetszett. Nagyon unalmas szerintem.

2014. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!